Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Odhaľte pohlavie dieťatka//ako si vyrobiť farebný bojový prášok

reklama:

How to make color fight powder 1 800x1200.jpgHow to make color fight powder 2 400x267@2x.jpgHow to make color fight powder 9 400x267@2x.jpgHow to make color fight powder 5 800x1200.jpg

Ak napríklad hľadáte zábavný spôsob, ako oznámiť pohlavie dieťatka .

Alebo chcete zažit letnú možno aj festivalovú farebnú vojnu .

 Tento príspevok je nabitý nielen super návodom,

ako urobiť farebný bojový prášok,

ale môžete prekvapiť svojho partnera a takýmto spôsobom mu oznámiť , 

či čakáte chlapčeka alebo dievčatko.

materiály

  • kukuričný škrob
  • voda
  • potravinárske farbivo gél
  • rúra
  • plechy
  • miešacu nádobu
  • kuchynský robot

Urobte si čas: 2 hodiny (Plus Doba schnutia, cez noc)

How to make color fight powder tutorial 400x200@2x.jpg

Krok 1: Zmerajte si svoje ingrediencie. Na farbu sme použili 1 šálku kukuričného škrobu a 1/2 šálky vody.Zmiešajte ich spolu dôkladne; Zistil som, že najľahšie je len premiešať to všetko ručne,kým sa nám škrob a voda spoja.

Krok 2: Vmiešajte potravinárske farbivo. Pridávajte dovtedy, kým nebudete mať požadovanú farbu – naše sme chceli super nasýtené, takže sme použili potravinárske farbivo v géli radšej  než kvapky.

Krok 3: Miešame v rôznych miskách s farbou, kým nebudete mať všetky odtiene, ktoré chcete. Dajte misy s farbami niekde uschnúť, kde nebudú rušené. Nechajte ich uschnúť, kým  povrch popuká. (naše schli pár dní).

Krok 4: Použite vidličku na rozbitie suchej zmesi na veľké kusy. Umiestnite tieto kúsky do kuchynského robota a rozomeľte na najjemnejší prášok.

Krok 5: Dajte každú  farbu  na plech. Predhrejte rúru na 300, vypnite ju a umiestnite plechy na pečenie vnútri asi 15 minút. To pomáha odstrániť zvyškovú vodu z prášku.

Krok 6: Ak je váš prášok dostatočne jemný, vyberte plech s farbou z rúry. skvelé! Hotovo. Ak tomu tak nie je, odporúčam ho ešte presušiť znova, aby bol čo  najjemnejší. Čím jemnejší prášok, tým viac munície budete mať počas svojho farebného boja!

Takže po tom všetkom boli samozrejme naše ruky  trochu špinavé. A trochu špinavé, myslím špinavé a zafarbené :).Farbu odstránite úplne jednoducho , mydlom na ruky. Dokonca sme ho používali po farebnom boji, takže sme mohli ísť domov bez škvŕn .

How to make color fight powder 7 800x1138.jpg

Kedže už máme hotovo som rád že vám môžem oznámiť že budeme mať….:)

How to make color fight powder 8 800x1200.jpg

How to make color fight powder 13 400x267@2x 1.jpg

How to make color fight powder 16 800x1200.jpg

How to make color fight powder 15 800x1075.jpg

Oooooo môj bože dievčatko.!!! 🙂

How to make color fight powder 11 800x1200.jpg

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 30. júna 2016

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.