Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zvoľte si muža, ktorý sa vám páči. Váš výber prezradí, aký typ muža sa k vám hodí

reklama:
muži
mužiyoutube.com

Aký muž sa k vám hodí najviac? Ktorého muža by ste do svojho života mali vyhľadávať? Tak presne na tieto otázky vám odpovie tento psychologický test. Jediné, čo chceme je, aby ste si vybrali jedného muža z obrázku. Toho, ktorý sa vám páči najviac. Zistite čo to prezrádza o vás a o tom, kto by mal byť po vašom boku.

Prvý muž

K vám sa najviac hodí typ „muž-otec“. Potrebujete pozornosť a starostlivosť. Akonáhle necítite z mužskej strany pozornosť, ste rozmarná a nervózna, čo môže viesť k vyhasnutiu vzťahu. Potrebujete sa cítiť žiaduca a milovaná. Potrebujete partnera, ktorý splní to, čo vám na očiach uvidí. Potrebujete sa cítiť v bezpečí a mať vedľa seba spoľahlivého a sebaistého muža.

Druhý muž

K vám sa najviac hodí typ „muž-dieťa“. Vy ste taká tá rodená matka, ktorá sa rada stará o ľudí okolo seba, v dobrom slova zmysle. Ste oddaná, trpezlivá a obetavá žena, ktorá sa ľuďom vo svojom okolí snaží dať čo najviac a chce, aby sa všetci cítili čo najlepšie. A práve preto potrebujete muža, o ktorého sa budete starať. Nerobíte to preto, aby ste si ho nutne udržali, ale preto, že to ste jednoducho vy a je to súčasť vášho charakteru. Chcete muža, ktorý bude s radosťou prijímať všetku vašu pozornosť.

Tretí muž

Najviac sa k vám hodí typ „nezávislý muž“. Ste totiž sebestačná a nezávislá žena, ktorá má na všetko svoj vlastný názor. Ste veľmi príťažlivá a ambiciózna žena, ktorú nesmie nič a nikto brzdiť. Preto k sebe potrebujete muža, ktorý vám charakterovo bude veľmi podobný. Ktorý má svoje sny, svoje ciele, chce si užiť mladosť a nie ho stráviť na gauči s pivom. Chcete muža, ktorý má svoj vlastný život, svojich vlastných kamarátov a nebojí sa opustiť domov a nechať vás osamote.

Štvrtý muž

K vám sa najviac hodí muž typu „žena-sestra“. Čo tým vlastne myslíme? Váš muž by mal byť váš najlepší kamarát. Ten, s ktorým budete debatiť o všetkých najrôznejších témach a ktorý s vami bude zdieľať každú svoju životnú situáciu, rovnako tak ako vy s ním. So svojim mužom chcete tráviť veľa času, chcete pre neho byť nenahraditeľnou. Očakávate od neho úprimnosť a to, že vás bude počúvať. To isté ponúkate vy jemu.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 26. novembra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.