Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zistite, čo vám hovoria posledné číslice roku narodenia!

reklama:
Fb 51.jpg

Baví vás záhady a veríte v tajomno? Ak nie, potom by ste mali svoj názor prehodnotiť, pretože možno preto sa vám dodnes ešte poriadne nedarí. Hovorí sa, že niekedy stačí veriť v tajomno a úspech sa dostaví. Skúste teda veriť tomu, že vaše dátum narodenia môže mať vplyv na váš život a životnú cestu, po ktorej kráčate. Vedeli ste, že napríklad posledné číslice z roku vášho narodenia o vás môže mnohé prezradiť? Dokonca vám môže poradiť s tým, čo by ste mali robiť lepšie alebo čomu sa radšej vyhnúť. Je to veľmi jednoduché. Napíšte si na papierik rok vášho narodenia a zakrúžkujte červenou farbou poslednú číslicu. Podľa nej si potom prečítajte, akí ste, resp. čo je vašou silnou stránkou.

0-1 a 2-3 Kov a voda

Ak je posledné číslice vášho roku narodenia v rozmedzí od 0 do 1, potom ste sa narodili s kovovým prvkom. Máte v sebe silu a ste veľmi odolní voči stresu. Ste úplne slobodní a celkom rezervovaní. Radi jednáte podľa vlastných predstáv a máte veľa cieľov a ambícií.

Ak je posledné číslice vášho roku narodenia v rozmedzí od 2 do 3, potom ste sa narodili s vodným prvkom a voda je pre vás veľmi dôležitá. Ste súcitní a dokážete súcitiť s ostatnými. Máte veľkú predstavivosť a ste vynaliezaví.

4-5 a 6-7 Strom a oheň

Ak je posledné číslice vášho roku narodenia v rozmedzí od 4 do 5, potom ste sa narodili v elemente stromu, resp. dreva. Ste sebavedomie a túžite po originalite a nových skúsenostiach. Vaším snom je objavovať svet okolo seba a nikdy nekonajú sebecky a egoisticky.

Ak je posledné číslice vášho roku narodenia v rozmedzí od 6 do 7, potom ste sa narodili v elementu ohňa. Ste skutoční dobrodruhovia, ktorí snívajú o cestovaní po celom svete. Robíte veci rýchlo, ale ste láskaví, prirodzení a viete ako ostatné okúzliť.

8-9 Krajina

Ak je posledné číslice vášho roku narodenia v rozmedzí od 8 do 9, potom ste sa narodili v živlu Zeme. Ste dôveryhodné a ctižiadostivej osoby, ktoré starostlivo zvažujú každé rozhodnutie a vždy konajú múdro. Milujete disciplínu a poriadok, takže idete podľa svojho plánu.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 18. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.