Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zistite, čo o vás prezrádza čiara srdca na vašej dlani!

reklama:
00 21.jpg

Čiara srdce sa nachádza na vašu dlani a dokáže o vás prezradiť mnohé veci, ktoré sa týkajú medziľudských vzťahov a milostného života. Čiaru srdce môžete porovnať s obrázkom podľa vašej pravej ruky.

Aj keď sa to môže zdať neuveriteľné, tak čiara srdce naozaj dokáže prezradiť mnohé veci o vašom živote. Do komentárov nám napíšte, či na vás uvedené vlastnosti sedí.

  1. Ste ambiciózny, nezávislá a inteligentný a patríte medzi naozajstný výnimočné osobnosti. Ste schopná sa rýchlo rozhodovať. Idete si vždy za svojím cieľom. Na okolie niekedy pôsobíte chladne. Svoju rodinu milujete nadovšetko a ste pre ňu ochotná urobiť čokoľvek.
  2. Ste láskavá a ohľaduplná. Príliš neriskujete, ste radšej opatrná. Pri rozhodovaní používate sedliacky rozum.
  3. Ste veľmi citlivá a zraniteľná. Po ľuďoch niekedy chcete až príliš. Ste veľmi sentimentálne. V mnohých ohľadoch sa potom podobáte prvému typu ľudí.
  4. Ste trpezlivá a rada sa staráte o druhých. Hlavnou veci je pre vás harmónie vždy a všade. Máte veselú povahu a dobré srdce. Mnoho ľudí si o vás myslia, že ste rojko.

Zdieľajte tento test aj s vašimi priateľmi. Možno sa v ňom tiež nájdu. Do komentárov nám nezabudnite napísať či na vás uvedené vlastnosti sedí.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 27. júna 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.