Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena si pred 10 rokmi prestala čistiť zuby. Všetci sú ohromení pohľadom na jej zuby

reklama:
zubná pasta
zubná pastawww.gettyimages.com

Žena pred 10 rokmi sa vzdala čistenia zubov. Stav jej úst je v súčasnej dobe ohromujúci. Nikto tomu nemôže uveriť.

Od tej doby, čo si pamätá, sa jej čistenie zubov nepáčilo. Bola to nepríjemná povinnosť pre ňu, ktorú ju rodičia donútili robiť. Niekedy, aj napriek požiadavky matky alebo otca, si nechcela čistiť zuby. Všetko sa zmenilo, keď ako dievča musela nosiť strojček na zuby. Po celý rok sa zdráhala ísť do kúpeľne, kde si čistila zuby.

Od tej doby, čo sa rozlúčila so strojčekom, sa však úplne vzdala používania zubnej kefky a zubnej pasty. Nie som zvyknutá si čistiť zuby. To sa zdá mnohým ľuďom nemysliteľné. Alice Kidd sa vôbec nehanbí priznať, že sa vyhýba čisteniu zubov. Podľa jej názoru je to úplne zbytočná činnosť a vy sa musíte o ústnu hygienu starať úplne iným spôsobom než s chemickými prípravkami.

žena
ženawww.gettyimages.com

Žena má úplne iný pohľad na ústnu hygienu

Alice Kidd nemá problémy so zápachom alebo baktériami v ústach. Našla riešenie, ktoré zaručuje jej úspech. 23 ročná pije len vodu, úplne sa vzdala sýtených nápojov, kávy a čaju. Nepijem ani alkohol. Vďaka týmto ošetreniam sú jej zuby snehovo biele. Samozrejme, žena pravidelne navštevuje zubára, aby skontroloval jej zuby. Zatiaľ žiadny z lekárov nenašiel problém. Musím priznať, že žena má presvedčivý úsmev, ktorý je ohromujúci. Mnoho ľudí, ktorí si pravidelne čistia zuby, sa nemôžu chváliť podobne bielymi zubami.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 29. júna 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.