Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zdajú sa vám sny o smrti? Mali by ste vedieť, čo to znamená

reklama:
sen
senwww.gettyimages.com

Určite ste sa neraz prebudili uprostred noci vydesení a zmätení, čo za zvláštny, alebo strašidelný sen sa vám práve zdal. Čo v skutočnosti tieto sny znamenajú? To vám s určitosťou nikto presne nepovie, ale existujú predpoklady a staré múdrosti, ktoré niektoré z nich vysvetľujú. Chcete vedieť, čo sa vám vaše podvedomie snaží povedať?

Ak ste vo svojom sne niekde uväznení alebo sa nachádzate v bezvýchodiskovej situácii, znamená to, že sa v skutočnom živote cítite bezmocní. Skúste v kľude porozmýšľať, či ste neuviazli v zlom partnerskom vzťahu, alebo či nie ste nespokojní so svojou prácou.

Ak vás vo sne niekto nepekne zradil, môže to znamenať, že sa cítite sami, alebo opustení. Je možné, že si vaše podvedomie žiada viac spoločnosti niekoho, s kým sa v poslednom čase stretávate menej. Snívanie o smrti je snáď tá najnepríjemnejšia vec. Znamená však mnoho optimizmu. Smrť vyjadruje nový začiatok. Ak sa vám zdá o vlastnej smrti očakávajte zmenu, ktorú sa vám v blízkom období podarí urobiť.

Určite to poznáte. Zrazu sa ocitnete na neznámom mieste, sám,sama, alebo s neznámymi ľuďmi a neviete čo ďalej. Podobné sny prichádzajú väčšinou vtedy, ak sa cítite zmätení a neviete si rady s niektorým z dôležitých rozhodnutí.

Pokiaľ vás vo sne niekto vážne zraní, pravdepodobne hľadáte u svojich blízkych útechu a pochopenie vašich problémov. Pokiaľ sa však zraníte sami, mali by ste silne porozmýšľať. Sebapoškodzovanie v snoch totiž znamená, že nad tým premýšľa aj vaše podvedomie.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 28. decembra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.