Za teplého dňa policajt zbadal dieťa v uzamknutom a horúcom aute na slnku: Chystal sa rozbiť okno, ale to, čo nasledovalo, je neuveriteľné!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Za teplého dňa policajt zbadal dieťa v uzamknutom a horúcom aute na slnku: Chystal sa rozbiť okno, ale to, čo nasledovalo, je neuveriteľné!

reklama:

Na miesto bol okamžite vyslaný poručík Jason Short, ktorý obhliadkou vozidla zistil, že sa na zadnom sedadle nachádza deka a pod ňou vyčnievajú malé detské nohy. Dieťa na žiadne signály nereagovalo najmenšom pohybom a poručík teda neváhal, rozbil okenné sklo a dieťa z auta vytiahol. Pretože dieťa nejavilo známky života, začal ihneď s resuscitáciou, tak, ako bol naučený. Po chvíli si však uvedomil, že je niečo inak, že telo na jeho oživovacie pokusy vôbec nereaguje. A vzápätí sa dovtípil, prečo tomu tak je. Nešlo totiž o skutočné dieťa, ale o hračku, ktorá však bola od ozajstného dieťaťa na nerozoznanie.

Potom sa k vozidlu dostavila aj majiteľka, Carolynne Seiffert, ktorá bola veľmi prekvapená prítomnosťou policajtov aj ďalších prítomných. Ochotne vysvetlila, že bábiku zakúpila za 2300 dolárov práve preto, že sa jedná o tak vernú napodobeninu skutočného dieťaťa. Navyše uviedla, že týchto bábik vlastní niekoľko. Hovorí sa im „reborn dolls“, doslova „znovuzrodené bábiky“ a niektoré webové stránky sú dokonca koncipované tak, že si ich nekupujete, ale adoptujete za poplatok, ktorý fakticky samozrejme predstavuje kúpnu cenu bábiky.

Aby v budúcnosti k podobným nedorozumeniam nedochádzalo, prišla Carolynne s originálnym nápadom, kedy si nechala na zadné sklo vozidla vyrobiť nálepky informujúce o tom, že sa v aute nachádza bábika, a nie skutočné dieťa a nie je tak žiadny dôvod na obavy.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 14. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.