Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vzal celé kilo soli a začal ju bezmyšlienkovite sypať po celom byte. Manželka ho najskôr hrešila, potom jej ale ukázal dôvod prečo to urobil a výsledok!

reklama:
00 5.png

Čerstvo umyté podlahy, to nie je len ten najlepší spôsob, ako sa zbaviť prachu a choroboplodných zárodkov, ale aj spôsob, ako vytvoriť pohodlie v byte a zdravé ovzdušie domova. Nemenej dôležitou silu hrá domov, čo samozrejme vyžaduje pravidelné čistenie. K tomu je už od staroveku praktizovaný tradície čistenie podlahy so soľou. Tento jednoduchý nástroj vám pomôže nielen upratať neporiadok a zbaviť sa špiny, ale tiež zlepší auru miestnosti, a to najmä v prípade, že je čas vrátiť sa domov pre pokoj, šťastie a prosperitu.

Slaná očista

Umyte podlahy s prídavkom kuchynskej soli, aby ste vyčistili dom alebo byt od nahromadenej negatívnej energie. Je to nutné pokiaľ: deti často trpia prechladnutím; trpíte nespavosťou alebo úzkostnými sny a častými sny; zle rastú alebo umierajú izbové rastliny; často zlyhávajú elektrické spotrebiče; nedávno v byte niekto zomrel; máte nedostatok peňazí alebo náhle mizne veci bez stopy. Ak sa niečo z vyššie uvedeného u vás vyskytuje, je čas vyčistiť podlahy roztokom vody so soľou.

Nefungujúci vzťah?

Tiež je potrebné vyčistiť miestnosť, keď: sa v rodine pokazí vzťah medzi mužom a ženou, prestanú počúvať deti opustiť alebo umierajú zvieratá. Pripravte sa na rituál, aby ste zlepšili stav vášho domova. Rovnako ako u akéhokoľvek čistenia, je na čistenie vody so soľou potreba začať s analýzou zbytočného haraburdu. Vyházejte všetko, čo nepotrebujete alebo na čo už ste viac, ako rok nesiahli alebo si neobliekli.

Vyhoďte to, čo nenosíte

Predpokladá sa, že okolo vecí, ktoré sú už dlho nikto nevyužil, budú zrazeniny negatívne energie. To zabraňuje vstupu šťastia a prosperity. Z tohto dôvodu je nutné vyhodiť oblečenia, aby sa uvoľnili police a medziposchodia. Pokračujte v čistení pomocou nasledujúcej schémy: umyte závesy a uistite sa, že máte umyté okná; dôkladne zotrite prach; umyte kachle, pretože reprezentujú prosperitu domova, takže musí byť vždy čisté a v dobrom stave. Čistenie by malo byť vykonané s kladným postojom.

Pravidlá čistenie

Zvyčajne sa rituál vykonáva pri ubúdanie mesiaca, pomáha tak posilňovať čarovný účinok. Musíme postupovať nasledovne: otvorené okná dokorán, negatívne energie sa mení na čistú a pozitívne; naliať do vedra vodu s teplotou miestnosti a rozpustiť v nej soľ, asi 1 lyžica na 10 litrov; navlhčite handričku a utrite všetko, čo možno vyčistiť: dvierka skriniek, spotrebiče, okenné parapety, poličky; odstránenie negatívnej energie z kobercov a sedacích súprav posypom soli, po 30 minútach vysať vysávačom.

Vodu po obrade je najlepšia naliať do zeme. V prípade, že podlahová krytina z nejakého dôvodu neumožňuje mokré čistenie, môžu byť do rohov miestností vložené malé nádoby so soľou, ktoré možno pozbierať až za pár dní.

Tipy pre vykonanie obradu

Soľ je potrebné použiť špeciálny, a nie tú kuchynskou. Po umytí podlahy je potrebné sa osprchovať a oblečenie vyzliecť a oprat. Vykonávať obrad je potreba niekoľkokrát v priebehu roka. Pridaním niekoľkých kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja do vedra s vodou môže zvýšiť účinok. Dobre sa hodí citrón, pomaranč alebo lesné vône.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 11. februára 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.