Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vyzerá to, že práve púšťa svojho psa na záhradu, ale ak sa pozriete bližšie: … Bože! Tohto si všimnú len 4% ľudí na prvý pohľad.

reklama:
Fb 23.jpg
youtube.com

Každý, kto má psa alebo je majiteľom nejakého psíka, veľmi dobre vie, že psy sú členovia rodiny. Sú to priatelia na život a na smrť. Bezpodmienečne vás milujú a urobili by pre vás všetko. Strážia vám dom, pomáhajú, keď sa cítite zle a sú s vami každý deň. Keď sa nejakú dobu nevidíte, pes je smutný a čaká, kým sa zase nevrátite. Chodíte s ním na prechádzky a staráte sa o neho, aby sa mal dobre. Predstavte si, že počas jednej noci sa stane niečo nepríjemné, a vy na druhý deň zistíte, že vás pes nemôže chodiť. Chcete s ním ísť normálne na prechádzku, aby sa poriadne vyvenčili, ale on nemôže. Čo teraz?

Strata pohybu

V takom prípade to určite nie je pre majiteľov a ani pre psa samotného vôbec ľahké. Pohyb je prirodzenosťou psa, a preto s ním súcitíme. Presne to urobil aj Craig, majiteľ psa. Všetci by sme sa od neho mohli učiť, pretože Craig sa snažil zmierniť bolesť svojho najlepšieho kamaráta, ktorý stratil možnosť pohybu. Zostal s ním až do samotného konca. Vznikol tak dojemný príbeh, ktorý vo veľmi krátkej dobe obletel celý internetový svet.

Craig a Loois

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 16. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.