Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
  • Dobré rady a nápady
  • zaujímavosti
  • Vyberte najšťastnejší partnerský pár a zistite, ako sa správate vo vzťahu vy a aké sú vaše dobré stránky, a čo je hlavným negatívom.

Vyberte najšťastnejší partnerský pár a zistite, ako sa správate vo vzťahu vy a aké sú vaše dobré stránky, a čo je hlavným negatívom.

reklama:
Fb 57.jpg

Túžite po partnerskom živote, ale nie ste si istí, ako sa budete k svojej drahej polovičke správať? Zaujíma vás, ako to chodí vo vzťahoch a chceli by ste sa v tejto oblasti o sebe niečo dozvedieť? Trápi vás vaše súčasné partnerské spolužitie a potrebovali by ste zistiť, čo robíte vo vzťahu napríklad zle? Nemusíte hneď chodiť k terapeutovi, ale vyskúšajte metódu, ktorá vám môže prezradiť, ako sa vo vzťahu správate a čo možno robíte zle. Akonáhle to budete vedieť, ľahko to potom budete môcť zmeniť. Vyberte najšťastnejší pár z obrázka a prečítate si charakteristiku. Je to rýchle, jednoduché a zaručené.

Prvý pár

Ak ste zvolili za najšťastnejší pár číslo jedna, potom je zrejmé, že vás vzťah je stále plný vášne a ohňa. Obrovskou výhodou je, že ho tiež dokážete v tejto fáze zachovať, bez toho aby ste to nejako verejne ventilovali. Nehľadíte na okolie a žijete si partnerom váš nádherný milostný život plný romantiky, vášne a vzájomnej úcty.

Druhý pár

Ak ste zvolili za najšťastnejší pár číslo dva, potom sa jedná o veľmi zaujímavú voľbu. Váš vzťah je charakteristický tým, že ani jednému z vás nerobí problém prejavovať svoju vzájomnú lásku na verejnosti a je vám jedno, čo si ostatní myslia. Na druhú stranu vás teší záujem ostatných, ktorí o vašom vzťahu vedia takmer všetko. V tomto je však nutné byť opatrní, pretože niektorí by všetkých týchto informácií mohli zneužiť. Vzťah je predovšetkým o vás samotných, a preto obmedzte radšej obmedzte zdieľanie na verejnosti.

Tretí pár

Ak ste zvolili za najšťastnejší pár číslo tri, potom ste obaja vo vašom vzťahu zrelými ľuďmi, ktorí si vzájomne dôverujú a vedia, čo od života chcú. Na okolité názory a pripomienky neberiete ohľady a žijete si bok po boku naplnení láskou a vzájomnou úctou. Hľadíte len svojou partnerskou budúcnosť a viete, že spolu zažijete len to najlepšie. Pravdepodobne ste tým najšťastnejším párom.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 19. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.