Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vyberte najšťastnejší partnerský pár a zistite, ako sa správate vo vzťahu vy a aké sú vaše dobré stránky, a čo je hlavným negatívom.

reklama:
Fb 57.jpg

Túžite po partnerskom živote, ale nie ste si istí, ako sa budete k svojej drahej polovičke správať? Zaujíma vás, ako to chodí vo vzťahoch a chceli by ste sa v tejto oblasti o sebe niečo dozvedieť? Trápi vás vaše súčasné partnerské spolužitie a potrebovali by ste zistiť, čo robíte vo vzťahu napríklad zle? Nemusíte hneď chodiť k terapeutovi, ale vyskúšajte metódu, ktorá vám môže prezradiť, ako sa vo vzťahu správate a čo možno robíte zle. Akonáhle to budete vedieť, ľahko to potom budete môcť zmeniť. Vyberte najšťastnejší pár z obrázka a prečítate si charakteristiku. Je to rýchle, jednoduché a zaručené.

Prvý pár

Ak ste zvolili za najšťastnejší pár číslo jedna, potom je zrejmé, že vás vzťah je stále plný vášne a ohňa. Obrovskou výhodou je, že ho tiež dokážete v tejto fáze zachovať, bez toho aby ste to nejako verejne ventilovali. Nehľadíte na okolie a žijete si partnerom váš nádherný milostný život plný romantiky, vášne a vzájomnej úcty.

Druhý pár

Ak ste zvolili za najšťastnejší pár číslo dva, potom sa jedná o veľmi zaujímavú voľbu. Váš vzťah je charakteristický tým, že ani jednému z vás nerobí problém prejavovať svoju vzájomnú lásku na verejnosti a je vám jedno, čo si ostatní myslia. Na druhú stranu vás teší záujem ostatných, ktorí o vašom vzťahu vedia takmer všetko. V tomto je však nutné byť opatrní, pretože niektorí by všetkých týchto informácií mohli zneužiť. Vzťah je predovšetkým o vás samotných, a preto obmedzte radšej obmedzte zdieľanie na verejnosti.

Tretí pár

Ak ste zvolili za najšťastnejší pár číslo tri, potom ste obaja vo vašom vzťahu zrelými ľuďmi, ktorí si vzájomne dôverujú a vedia, čo od života chcú. Na okolité názory a pripomienky neberiete ohľady a žijete si bok po boku naplnení láskou a vzájomnou úctou. Hľadíte len svojou partnerskou budúcnosť a viete, že spolu zažijete len to najlepšie. Pravdepodobne ste tým najšťastnejším párom.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 19. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.