Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
  • Dobré rady a nápady
  • Články
  • zaujímavosti
  • Vyberte mačku, ktorá sa prvá dostane k miske, a zaradíte sa k elitnej skupine ľudí, ktorí sú bystrí a dokážu ľahko vyriešiť akékoľvek úlohy. Vyzerá to ako jednoduché detské bludisko, ale zdanie môže klamať!

Vyberte mačku, ktorá sa prvá dostane k miske, a zaradíte sa k elitnej skupine ľudí, ktorí sú bystrí a dokážu ľahko vyriešiť akékoľvek úlohy. Vyzerá to ako jednoduché detské bludisko, ale zdanie môže klamať!

reklama:
01 3.png

Máte radi výzvy a vždy sa snažíte prekonávať seba samých? Chcete vyskúšať niečo, na čo veľa ľudí nemala odvahu? Chcete sa zaradiť do skupiny veľmi malého okruhu ľudí, ktorým sa podarilo túto hádanku vyriešiť? Tak na nič nečakajte a poďte vyskúšať úlohu, ktorú sme si pre vás dnes pripravili. Možno sa vám na prvý pohľad bude zdať veľmi jednoduchý, ale nenechajte sa zmiasť, jednoduchý rozhodne nie je. Ide v ňom o to, aby ste zistili, ktorá z 3 mačiek sa ako prvá dostane k miske s jedlom. Ak máte radi mačky alebo ich máte doma, potom iste viete, že majú neustále hlad a akonáhle sa niečo udeje, hneď sú u vás. Nakŕmte mačky a zaraďte sa k elite.

Nakŕmte mačku

Táto hádanka vyzerá veľmi lákavo, pretože bludisko je veľmi obľúbenou formou hádaniek. Najmä deti si radi hľadajú cestu v bludisku a nachádzajú tie najrýchlejšie cesty. Vráťte sa na chvíľu do detských rokov a spomeňte si, aké to bolo, keď ste sa preháňali po bludisku vy. Ak sa na to necítite, vezmite si na pomoc vaše deti, iste vám s radosťou pomôžu nájsť cestu k miske a mačičku nakŕmiť.

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 19. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.