Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
  • Dobré rady a nápady
  • Články
  • zaujímavosti
  • Vnučka vzala svoju babičku, považovanú za škaredé káčatko, do salónu krásy: Keď vyšla znovu na ulicu, nikto ju nemohol spoznať – ani ľudia z jej okolia! (VIDEO)

Vnučka vzala svoju babičku, považovanú za škaredé káčatko, do salónu krásy: Keď vyšla znovu na ulicu, nikto ju nemohol spoznať – ani ľudia z jej okolia! (VIDEO)

reklama:
00.jpeg

62 ročná Mary Johnsenová bola presvedčená, že už stratila všetky pôvaby, ktorými kedysi okúzľovala svoje okolie aj opačné pohlavie. Stále sa znižujúca sebavedomie babičky trápilo celú rodinu, a tak sa jedného dňa jej členovia rozhodli jednoducho konať. S nápadom dopriať babičke kompletnú Holičské prišla vnučka a spôsob, akým to urobila, nakoniec prinútil pani Johnsenovou znova uveriť, že je krásna. Keď videla tú zmenu v zrkadle, nedokázala sa v ňom spoznať a onemela úžasom.

Krása a ženy v pokročilom veku

S narastajúcim vekom dochádza najmä u žien k úbytku sebavedomie najmä s ohľadom na vzhľad. Vplyvom fyziologických zmien sa nápadne mení najmä telesná konštitúcia. Mnoho žien tak prestane o svoj zovňajšok dbať a zmieri sa s tým, že ich bývalá krása je už nenávratne preč. V skutočnosti sa však nikam nestráca, ako tiež dokazuje prípad Mary Johnsenové. Práve ona je tým správnym dôkazom, že vnútorné i vonkajšie krása zostávajú s človekom po celý život, len je o ne skrátka potreba starať.

Zo zaslúžilých babičky prvotriedne dámou

Aby svoju babičku presvedčila, že je stále krásna, rozhodla sa vnučka Mary Johnsenové prihlásiť ju do veľmi populárneho programu Christophera Hopkinsa, ktorý je zameraný práve na transformácie vzhľade, Hopkins dosahuje neuveriteľných výsledkov pri používaní bežných kozmetických a kaderníckych procedúr vďaka dôvtipu a inštinktu, prostredníctvom ktorých dokáže dobre odhadnúť, akým spôsobom možno u konkrétneho človeka skombinovať účes a make-up tak, aby vyzeral dokonale.

Výsledok premeny bol neuveriteľný

Mary sa o pláne svojej vnučky dozvedela až na poslednú chvíľu, takže z celého procesu nebola nervózna, iba veľmi prekvapená. Potom, čo vizážista dokončil svoju prácu, pri ktorej jej vytvoril úplne nový moderný účes doplnený vkusným líčením. Keď sa Mary potom uvidela v zrkadle, nemohla sa spoznať – z odrazu sa na ňu díval úplne nový človek. Na príklade Mary môžete vidieť, že krásnu môže byť žena akéhokoľvek veku, je potreba o seba len starať vhodným spôsobom, a hlavne veriť sama sebe.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 20. júna 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.