Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viete ktoré znamenie zverokruhu je najlepšou manželkou?

reklama:
010.jpg

Astrológovia majú jasno. Každé znamenie zverokruhu má svoju nezameniteľnú osobnosť, ktorá určuje smerovanie každého človeka a jeho úspešnosť v rôznych spoločenských úlohách. Všetko je určené tým, v ktorej pozícii stálo slnko v okamihu vášho narodenia a gravitačné sily ktorých vesmírnych telies v tom okamihu práve pôsobili na zemeguli. Vďaka tomu je okrem iného tiež možné určiť, ktoré zo znamení zverokruhu býva najlepšie a najstarostlivejšie manželkou.

Baran.jpg

Baran

Barani sú tvrdohlaví a pevní. Manželka-baran svojho muža vo všetkom podporuje a podľa svojich najlepších znalostí a skúseností pomáha dosiahnuť jeho ciele. Plní svoje rodinné a manželské povinnosti, ale tým sa nenechá zbaviť svojich vlastných cieľov a snov. Je to veľmi aktívny typ človeka, ktorý rád organizuje. Ale pozor, barani sú veľmi žiarliví!

Byk.jpg

Býk

Žena býk je skutočnou vládkyňou domácnosti. Je dobrosrdečná, dobrá a milujúci. Zbožňuje prácu s deťmi a vzorne sa stará aj o rodinnú pokladnicu a zaistenie bezpečnosti členov rodiny.

Blizenci.jpg

Blíženci

Trochu zlostia ľudia v znamení blížencov sú ochotní sa pre manželstvo zmeniť. Žena v znamení Blížencov je svojím manželom nadšená, ale to vyžaduje, aby bol na rovnakej intelektuálnej úrovni, ako je ona sama.

Rak.jpg

Rak

Žena v tomto znamení je ideálnym typom manželky. Je citlivá, lojálny, vynikajúce milenka a vzorná matka. Svojho manžela nadovšetko miluje a potrebuje, aby ju za to chránil a podporoval.

Lev.jpg

Lev

Levica veľmi rady organizujú a prijímajú opatrenia, ale nezanedbáva ani domáce práce. Je to veľmi ambiciózny typ ženy, ktorá je krásna, zmyselná a lojálni.

Panna.jpg

Panna

Panna rada analyzuje. V manželstve je citlivá a verná. Dokáže všetko, ale potrebuje k sebe spoľahlivého a zodpovedného manžela. Táto žena je mierna, krehká a citlivá.

Vahy.jpg

Váhy

Ženy v znamení váh sú veľmi atraktívne a mávajú veľa obdivovateľov. V manželstve hľadajú harmóniu a rovnováhu. Svojho manžela veľmi miluje. Potrebuje muža, ktorý jej dokáže poskytnúť pohodlie a luxus.

Skorpion.jpg

Škorpión

Žena-škorpión berie manželstvo veľmi vážne, ale dokáže byť len s tým, koho naozaj miluje a to isté očakáva aj od svojho manžela. Potrebuje byť rešpektovaná a potom urobí všetko pre to, aby rodina žila šťastným životom. Je veľmi energická a vášnivá, ale ak jej očakávania manžel sklame, bez premýšľania a okamžite odchádza.

Strelec.jpg

Strelec

Strelci sú chytrí a priateľskí. Manželka v tomto znamení svojho muža podporuje. Nepáči sa jej však jednomyseľnosť a stále potrebuje nové podnety. Jej muž nutne musí mať zmysel pre humor. To je pre takúto ženu zo všetkého najdôležitejšie.

Kozorozec.jpg

Kozorožec

Ľudia v tomto znamení sú pokojní a rodinný život stavia na hlavné miesto vo svojom hodnotovom rebríčku. Žena-kozorožec niekedy pôsobí až trochu chladne a zdržanlivo. Je ale lojálni a svojim partnerom doslova žije. Nie vždy ale dokáže adekvátne vyjadriť svoje pocity.

Vodnar.jpg

Vodnár

Tieto ženy sú citlivé a priateľské. Nepáči sa jej otroctva, ale ak sa rozhodne spojiť svoj život s druhým človekom, berie to veľmi vážne. Je veľmi úprimná, dáva najavo svoje pocity, ale nikdy z nej nikto neurobí typickú ženu v domácnosti. Keď sa zo vzťahu stane rutina, veľmi ľahko sa presunie inam.

Ryby.jpg

Ryby

Ryby sú veľmi citlivé a tajomné. Potrebujú silného muža, ktorý im dokáže pomoc pri prekonávaní životných ťažkostí. Zvyčajne nie je príliš naklonená manželstvo, stále hľadá a dúfa, že niekde bude mať väčšie šťastie.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 12. mája 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.