Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viete čo sa stane, keď si zabalíte nohy do hliníkovej fólie?

reklama:
00 17.jpg

Dnes už je vedecky dokázané, že hliníková fólia môže fungovať ako vynikajúca náhrada chemických látok a drahých liekov.

Ruskí i Čínski liečitelia využívali hliníkovú fóliu pre ich výborné výsledky, ako sa prirodzene zbaviť zdravotných problémov. Táto fascinujúca metóda bola popísaná psychoterapeutom Wilhelmom Reich, študentom Sigmunda Freuda a významným neurológom a objaviteľom psychoanalýzy. Rozsiahle dôkazy alternatívnych lekárov po niekoľkých rokov ukazujú, že hliníková fólia má schopnosť eliminovať tieto problémy:

  • Popáleniny
  • Bolesti svalov
  • Bolesti chrbta, krku, ramien, kolien, nôh, kĺbov, jaziev z operácie
  • Účinky zápalových procesov

Za všetkým stoja zvláštne energicky štruktúrované prostriedky, ktoré sa používajú pri liečení, ako napríklad produkty z hliníkovej fólie.
Ľudský organizmus obsahuje špeciálne kmeňové bunky, ktoré neustále komunikujú so zemským energetickým pólom.
Toto pole je deformované z rôznych dôvodov. Povrch fólie odráža zemské energetické pole a zväčšuje ho niekoľko krát ako obrovská lupa, ktorá obnoví poškodenú interakciu medzi bunkami.

Prvá pomoc s popáleninami

Keď nanesiete alobal cez postihnutú oblasť môžete tak ľahko zmierniť bolesť z popálenia ohňom, horúcej vody, pary, oleja alebo iných kvapalín.

Postup:

Po prvé ošetríte popálené miesto tečúcou vodou po dobu niekoľkých minút. Pokiaľ dôjde poškodenie pokožky, absorbuje vodu z rany pomocou sterilnej gázy. Pokiaľ nebola poškodená pokožka, jednoducho vysušíte oblasť mäkkým a čistou handričkou. Akonáhle sa rana vysuší, aplikujte tenkú vrstvu gázy na postihnuté miesto.
Vyrežete časť hliníkovej fólie a dáte ju cez gázu alebo cez boľavé časti kože. Zabalíte fóliu okolo končatín. Upevnite fóliu s páskou a nechajte fóliu pracovať, kým bolesť nezmizne.

Na každej boľavé miesto dajte náplasť alebo obväz s hliníkovou fóliou. V prípade, že bolesť zahŕňa prsty, lakte, ramená, kolená. Zabalíte fóliu okolo končatiny a zaistite náplasťou alebo lepiacou páskou. Tento postup vykonajte v priebehu 10-12 dní.

Vedci tvrdia, že fantómové bolesti, ktoré sa zvyčajne objaví po amputácií končatiny, môžu zmiznúť práve vďaka hliníkovej fólie. Podľa časopisu British Journal of Pain, bolesť bola miernejší u ľudí, ktorí mali končatiny zabalené do hliníkovej fólie.

Liečba proti chrípke a nachladnutiu

Liečba hliníkovej fólie sa ukázala ako veľmi úspešná v boji proti infekciám. Ako v skutočnosti, je táto liečba veľmi účinná bez použitia predpísaných liekov. Po prvé umiestnite fóliu okolo nôh v 5-7 vrstvách a umiestnite medzi nimi papier alebo bavlnu. Nechajte pôsobiť polhodinu predtým, než ho odstránite. Umiestnite nový obal o dve hodiny neskôr a nechajte pracovať hodinu. Urobíte ďalšie prestávku na dve hodiny. Táto liečba by sa mala vykonávať v priebehu jedného týždňa.

Proti nespavosti a únave

Každá žena chce vyzerať sviežo a oddýchnuto po prebdenej noci. Aj keď sa to zdá nemožné, trik je svetovo preslávený vizážistu a môže byť v skutočnosti dobrý nápad, ako s nespavosťou zatočiť. Jediné čo budete potrebovať, bude nastrihať hliníkovú fóliu na prúžky a necháte ich v chladničke na niekoľko hodín. Dajte si potom tie chladné prúžky na oblasti, ako očné viečka alebo celú tvár. Nechajte fóliu pracovať, kým nepocítite úľavu. Verte alebo nie, toto je jednoduchý trik a pomôže vám eliminovať stopy stresu, únavy a nespavosti.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 7. septembra 2018

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.