Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viete čo sa stane, keď budete piť po dobu 12 týždňov 0,5 l vody vždy pred jedlom? Budete prekvapení

reklama:
voda
vodawww.gettyimages.com

Viete čo sa stane, keď budete piť po dobu 12 týždňov pol litra vody pred jedlom? Zaručujeme vám, že táto informácia, ktorá je dokázaná viacerými výskumami vás prekvapí.

Môže byť obyčajná voda vaším spojencom v boji proti prebytočným tukom?

Podľa výskumu uskutočneného vo Veľkej Británii, ak pijete 500 ml vody pred každým jedlom, je možné zrýchliť proces chudnutia, a stratiť tak nadbytočné kilá omnoho rýchlejšie. Ak chcete teda dosiahnuť svoju vysnívanú postavu čo najskôr, čítajte.

84 obéznych dospelých sa zúčastnilo výskumu, ktorý trval celkom 12 týždňov. Všetci boli poučení, ako si zložiť svoj jedálniček, čo jesť a ako zvýšiť fyzickú aktivitu. Potom boli rozdelení do dvoch skupín. Jednej polovici, 41 ľuďom, bolo povedané, aby pravidelne pili 0,5 l vody vždy pred hlavným jedlom, zatiaľ čo druhá polovica, 43 osôb, si mala predstaviť pocit plnosti pred každým jedlom.

Tí, ktorí pili vodu pred každým jedlom, stratili o 1,3 kg viac ako tí, ktorí len predstierali, že sú plní. Z dlhodobého hľadiska, tak všetci účastníci výskumu, ktorí pili 0,5 l vody vždy pred hlavným jedlom, stratili viac kg než opačná skupina. Za 12 týždňov stratili okolo 4,3 kg.

Čo si treba zapamätať?

Ak pijete 0,5 l vody vždy pred hlavným jedlom 3x denne, môžete rýchlejšie schudnúť. Keď vezmete do úvahy, že to robíte v priebehu celého roka, stratíte vskutku veľa prebytočných kíl.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 11. júna 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.