VIDEO: Čo vykonal otec svojej dcére, vás šokuje! Táto nahrávka obletela celý svet!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: Čo vykonal otec svojej dcére, vás šokuje! Táto nahrávka obletela celý svet!

reklama:

Zábava je kľúčom k úspechu

Nespolupracujúce batoľa však malo šťastie na otca, ktorý je talentovaný a kreatívny zároveň. Preto mu riešenie situácie nerobilo žiadny problém a ešte sa vďaka tomu preslávil. Rozhodol sa totiž odlákať dcérinu pozornosť niečím sebe vlastným, totiž spevom. Jeho skvele znejúce soulový hlas jeho dcéru zaujal natoľko, že úplne zabudla klásť pri kŕmení odpor.

Kým držal v ruke téglik so zeleninovým príkrmom, umiestnil pred batoľa svoj telefón so zapnutým nahrávaním, ktorý sám o sebe upútal dcérinu pozornosť. Načo spustil hudobnú improvizáciu na tému zelených fazuliek, ktorými sa chystá svoju dcéru kŕmiť a tým prospieť jej zdraviu. Prekvapené dieťa striedavo hľadelo na nahrávajúci telefón a spievajúceho rodičia a ochotne prijímalo ponúkanú potravu.

Preto mamičky, oteckovia, až nabudúce vaša ratolesť nebude chcieť baštit, skúste jej zaspievať. Trebárs budete prekvapení.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 15. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.