Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vedeli ste, že tvar vášho chodidla vypovedá o vašej osobnosti? Platí to aj na vás?

reklama:
09.jpg
09.jpgyoutube.com

Vedeli ste, že rôzne časti nášho tela dokážu prezradiť naše charakterové vlastnosti? Čiary na ruke, odtlačky prstov, ale aj poloha, v akej spíme,to všetko prezrádza niečo o tom, kto sme. No a dozvedieť sa niečo o sebe môžeme aj pomocou tvaru nášho chodidla. Platí to na vás?

1. Rímske chodidlo

Tento tvar chodidla je najbežnejší a má ho najviac ľudí. Palec, ukazovák a prostredník sú približne rovnako dlhé, zvyšné dva prsty sú kratšie. Ľudia s týmto typom chodidla sú veľmi otvorení a spoločenskí. Obvykle sú charizmatickí, takže sú z nich dobrí obchodníci a rečníci.

2. Hranaté chodidlo

Tento typ chodidla má všetky prsty zhruba rovnako dlhé. Majitelia tohto typu chodidla sú pokojní a rozhodnutia robia premyslene a vypočítavo. Sú veľmi spoľahliví a praktickí.

3. Grécke chodidlo

Tento typ chodidla má ukazovák dlhší ako palec. Majitelia tohto typu chodidla sú kreatívni a športovo založení, takže tento typ chodidla je bežný medzi športovcami a umelcami, ale aj  medzi rečníkmi a inovátormi.

4. Natiahnuté chodidlo

Tento typ chodidla sa vyznačuje tým, že palec je najdlhší a prsty sa postupne skracujú, takže vytvárajú akýsi „oslov rebrík“. Ľudia s týmto typom chodidla majú tendenciu byť tajnostkárski a strážia si svoje súkromie. Tiež sú veľmi impulzívni a často sa im mení nálada.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 29. júna 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.