Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vedeli ste, že čiary na vašej dlani môžu prezradiť mnohé o vašom manželskom vzťahu? Hlavne si dajte pozor na …

reklama:
00 15.jpg

Či už ste vydatá alebo ženatý, vždy je dobré vedieť, ako sa vo vzťahu správať. Sú manželstvo, ktoré prebiehajú úplne ukážkovo. Manželia sú na seba dobrí, vzájomne sa tolerujú, rešpektujú, dávajú si určitú slobodu, trávia spolu čas, ale predovšetkým spolu dokážu bezproblémovo a úprimne komunikovať a milovať sa nehynúcu láskou. Vzájomne sa uctievajú a cíti sa v prítomnosti druhého bezpečne a ako jedna duša, jedno telo. Kiež by takto vyzerala všetky manželstvá alebo dokonca všetky vzťahy. Keby tak človek vedel, ako sa jeho vzťah bude v budúcnosti vyvíjať, možno by bolo veľa vecí jednoduchšie. Existuje veštecký spôsob, o ktorom ste možno netušili. Stačí sa pozrieť na vašu dlaň a určité čiary na nej dokážu poodhaliť veľa vecí. Poďte sa teda na chvíľu stáť veštcom a předpovězte si budúcnosť vzťahu.

Čiary pod malíčkom

Za čiary manželstvo sa považujú krátke vodorovné čiary, ktoré sa nachádzajú bezprostredne pod malíčkom vašej ruky. Ak ich chcete objaviť, stačí len stlačiť ruky v päsť a potom sa pozrieť na danú stranu dlane. Následné výjavy vám prezradí mnohé o vašom manželskom alebo inom vzťahu. Jeden alebo viac riadkov značí cenný a dlhodobý vzťah s osobou opačného pohlavia. Dvojité čiary však manželstvo nepředpoví, a preto je nutné pozrieť sa na iné čiary na ruke.

Dvojité čiary

Dvojitá čiara znamená šťastné manželstvo. Sú to dlhé a rovné čiary, ktoré značí veľa romantiky. Optimálna poloha je vodorovná poloha. Ak máte takéto čiary, budete mať s najväčšou pravdepodobnosťou krásne manželstvo. Ak sú čiary nerovnomerné alebo prerušované, môže to znamenať časté hádky a mnoho manželských problémov. A práve to sú alarmujúce príznaky, ktoré manželstvo neschvaľujú.

Netrápte sa zbytočne

Ak je čiara takmer neviditeľná, potom vzťah nemusí byť založený na láske ani úprimnosti. Z toho dôvodu si dajte pozor. Podľa veštca je však nutné upozorniť, že na dlani môžu byť vidieť len tie udalosti, ku ktorým má osoba predispozície. Takže ak máte zlú čiaru, netrápte sa. Máte možnosť na všetkom pracovať.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 13. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.