Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vedec zistil, že iba za 3 minúty možno vyliečiť každú rakovinu. Stačí urobiť toto

reklama:
vedec
vedecwww.gettyimages.com

Väčšina vedcov tvrdí, že naše emócie a presvedčenia nesúvisia s naším životom a to isté platí pre výskyt našich chorôb. Túto výnimočnú teóriu prvýkrát predstavil americký autor Gregg Branden, známy pre jeho teórie rakoviny.

Liek na rakovinu

Hovorí, že existuje niečo, čo ovplyvňuje a dokonca mení našu DNA. A ak je masívne používaný veľkým počtom ľudí, môže liečiť všetky druhy chorôb. O čom to hovoríme? Nič ako sila našich myšlienok a emócií.

Myšlienky a rakovinové bunky

Účinky rakoviny môžu byť zastavené pomocou sústredeného vedomia zameraného na synergiu medzi našimi myšlienkami a ich prejavmi. Toto je pole, ktoré spája všetko. Táto oblasť je preukázaná a vedecky vysvetlená v jednom z popredných vedeckých časopisov.

Kontrola myšlienok a emócií

Naše myšlienky a emócie vytvárajú elektromagnetické pole, ktoré môže dosiahnuť až jeden meter v našom tele. Nikola Tesla, jeden z najslávnejších vedcov všetkých čias, kedysi povedal, že ľudia v budúcnosti budú vyrábať elektrinu silou svojich myšlienok. To znamená, že naše myšlienky môžu byť veľmi silným zdrojom energie. Ale teraz hovoríme o silných a sústredených myšlienkach a nie o zmiešaných alebo chaotických procesoch myslenia o všetkom, čo cítime alebo vidíme. Navyše kolektívne zamerané vedomie môže vytvoriť veľmi silné elektromagnetické pole, ktoré má priamy vplyv na fyzické prostredie. Potom, čo sa budete týmito metódami zaoberať, už to nie je len fikcia, ale seriózna technológia, ktorá sa stane základom liečby.

V Číne sa podarilo odstrániť nádor za 3 minúty

Jedna čínska nemocnica vykonala operáciu, ktorá je priamym dôkazom. Odstránili 3 x 2,5 cm nádoru za menej ako 3 minúty.

Ak chcete vytvoriť silné elektromagnetické vlny, musíte sa naučiť ovládať svoje pocity a emócie a zároveň ich posilňovať duševnými cvičeniami.

Emócie môžu zmeniť DNA

Naše emócie a pocity sú ako zrkadlá. Všetko, čo robíme, sa odráža v prostredí, v ktorom žijeme. Preto v našom živote dostávame to isté, čo máme v sebe. To sa niekedy nazýva karma.

Jeden taký príklad, ak poviete: „Jedného dňa budem šťastný, uzdravím sa, nájdem si nové zamestnanie atď.“, Toto zrkadlo nám povie, či sa to stane. Keď však hovoríme a cítime, že sa tu a teraz meníme, alebo že sa to už deje, dôjde k zmene našej DNA a skutočne sa zmeníme.

Takmer všetci vedci tvrdia, že naše emócie a presvedčenia nesúvisia s naším životom a to isté platí pre výskyt našich chorôb. Psycho-onkológia však tvrdí, že práve naopak. Hovorí, že naše myšlienky, emócie, presvedčenia a pocity dokážu ovládať všetko, čo sa deje v našom živote a v nás samých.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 1. augusta 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.