Vďaka kamere odhalili pestúnku, ktorá týrala ich dieťa.

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vďaka kamere odhalili pestúnku, ktorá týrala ich dieťa.

reklama:

Zo záberu kamier mrazí

Na záberoch kamery matka videla, ako sa pestúnka k nebohému dieťaťu chová. V tú chvíľu predčili pravdepodobne tie najhoršie nočné mory. Vo chvíli, keď dieťaťu mení plienky, sedí pestúnka s kľudným svedomím na jeho tvári. S dieťaťom zaobchádza naozaj necitlivo. Nepekne hádže s jeho nohami, a pritom mu nadáva. Dokonca neváha do neho strčiť, aby sa prevalil. S jeho nosením si taktiež nelámala hlavu, necitlivo ho ťahala za nohy po zemi. Takéto zaobchádzanie si nevinný chlapec rozhodne nezaslúžil. Matka okamžite ľutovala svoje rozhodnutie najať túto ženu a jej správanie aj s dôkazom nahlásila.

Pestúnku čaká súd

Lillian White bola obvinená a čaká na svoj trest. Jedinou útechou pre matku i syna Luka je to, že už toto trápenie skončilo a že ho nikdy nebude musieť zažiť ďalšie dieťa. Pravdepodobne už rodičia malého Luka nikdy nenechajú s nikým, komu nemôžu úplne dôverovať. Dúfajme, že ženu čaká zodpovedajúce trest.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 21. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.