Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Účinky nosenia červenej šnúrky

reklama:
náramok
náramokwww.gettyimages.com

Keď sa bavíme o zdraví, väčšine ľudí sa vybaví to telesné. Ak si niekto zlomil ruku, dostal kašeľ alebo má natiahnuté svaly, to všetko je zahrnuté pod pojmom problémy nášho fyzického ja. Čo však veľa ľudí podceňuje a neprikladá tomu dostatočný dôraz, je zdravie psychické. V minulosti bola kladená úplne minimálna pozornosť na pocity jedinca, a tí, ktorí svoj život zasvätili svojim potrebám, boli často vydedení alebo aj zabíjaní.

Zoberme si napríklad taký príbeh Rómea a Júlie. Nehodlali sa podriadiť sváru svojich rodov, odmietli si ako partnera vziať niekoho, koho nemilujú, a nakoniec kvôli tomu zomreli. A to isté platí aj u umelcov. Žili život bez pravidiel, nechceli sa obmedzovať, tak nad nimi spoločnosť ohŕňala nos. Našťastie je teraz oveľa chápavejšia spoločnosť, ktorá sa snaží emócie a hodnoty druhých čo najviac podporovať, a akonáhle vás niečo trápi, snaží sa aj pomôcť. Väčšina dnešnej populácie navštevuje psychológov, diskutuje o svojich problémoch s priateľmi, vedú si denník na zaznamenávanie svojich pocitov.

Ako fungujú aury a negatívne vlny?

Niektorí sú do celého štúdia abstraktných  pocitov natoľko zapálení, že veria na aury. Určite ste už niekedy boli na mieste, ktoré vás údajne malo nabiť. Niekto tomu neverí, niekto zase áno, záleží čisto na vás. Na čom sa ale môžeme zhodnúť, je fakt, že každý náš známy alebo priateľ na nás pôsobí inak. Nedokážeme vysvetliť, čím je nám tá osoba sympatická, proste to tak je. A niekoho zase nemôžeme zniesť čisto od pohľadu. Chcete sa vyhnúť tomu, aby vás títo ľudia nakazili zlou náladou?

Keď si všímate ľudí okolo seba, dosť možno narazíte na celú radu zaujímavostí, i na odlišnosti. Dobré je sa zamerať na ich zápästie. Veľmi často tu nájdete vec, ktorou je červená šnúrka. Mnoho ľudí si ju všimne, ale nakoniec si povedia že ide len o ozdobu, niečo ako alternatíva klasického náramku. Opak je ale iný. Červená šnúrka má skrytú symboliku a je omnoho dôležitejšia ako si myslíte.

Je nosená na ľavom zápästí

Je to unikát? Rozhodne áno. Na prvý pohľad sa jedná o vec, ktorá je nepriahľadnuteľná. Na druhý sa pohľad sa jedná o niečo , čo je celkom dôležité. Pozrite sa na ľudí vo svojom okolí bližšie. A to konkrétne na zápästie ich ľavej ruky. Práve to je to miesto, kde sa daná šnúrka nosí. Rozhodne sa nejedná o moderný trend, ktorých je dnes viac než dosť. Jedná sa o niečo čo má historický význam, z ktorého nosenie vychádza.

Prečo si šnúrku na zápästí uväzovať?

Odporúčame ju uviazať. Doporučuje to i samotné učenie kabala. A to z dôvodu, že práve z ľavej strany preniká do nášho tela všetko zlé a špatné. Preniká sem negatívna energia z okolitého prostredia ale i od ostatných ľudí. Ide o ruku, ktorá prijíma. A vďaka tejto červenej šnúrke môžu byť tieto negatívne energie zastavené. Do ľudského tela neprejdú a tak je človek pod určitou ochranou pred negatívnymi vplyvmi.

Trend nosenia šnúrok odštartovali známe osobnosti

Ako to už býva, nosenie šnúrok ako prvé začali nosiť známe osobnosti. Môžeme len špekulovať či išlo o ich ochranu alebo sa chceli len zviditeľniť. Pravdaže došlo k tomu, že šnúrku začalo nosiť čoraz viac ľudí. Medzi jednu z najznámejších  osobností patrí Madonna. Táto speváčka bola videná so šnúrkou a bolo hneď jasné že s ňou strhne obrovskú lavínu. A to v tom, že ľudia začnú nosiť to isté, tak hlavne v tom, že sa začnú sami aktívne zaujímať, aký je ten pravý dôvod nosenia. Je to spojené s tým, že šnúrka má priniesť určitú formu ochranárskej a nadprirodzenej moci.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 9. júna 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.