Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto by si mal prečítať každý milovník psov. Zmení vám to pohľad na život vášho chlpatého priateľa. Psy totiž nikdy neumierajú

reklama:
človek a pes
človek a peswww.gettyimages.com

Každého milovníka zvierat vždy poriadne zabolí strata psíka. Psy dokážu byť naši najvernejší priatelia, pretože nás dokážu nezištne milovať. Pevne veríme, že vám alebo vašim blízkym budú tieto múdre slová nejakým spôsobom nápomocné.

Psy milujú prechádzky

Slová, ktoré si teraz prečítate, napísal jeden veľmi múdry muž. Ernest ich napísal po strate milovaného čierno-bieleho pitbula Bolo, ktorý miloval prechádzky. Aj napriek tomu, že sa musel každých 5 metrov zastaviť, vždy bolo možné v jeho očiach uvidieť vôľu ísť ďalej.

Neumierajú, iba spia

Niektorí z Vás, a to najmä tí, ktorí nedávno stratili psa, to možno nepochopia. Aj napriek tomu, že sa mi to nechce vysvetľovať, urobím to, pretože nebudem žiť večne. Psy nikdy neumierajú. Nevedia, čo to znamená. Aj keď sa cítia unavení a veľmi starí, začína ich trápiť bolesť kostí, neumierajú. Keby umierali, nechceli by ísť zakaždým na prechádzku. Oni ale chcú ísť, aj keď ich bolia kĺby. Aj v prípade, že sa neudržia na nohách, rovnako pôjdu ďalej. Ba naopak, prechádzka s pánom je všetko, čo si môžu priať.

Psy neumierajú, majú veľa dobrých vlastností, o ktorých ľudia dokážu hovoriť. Keď si myslíte, že váš pes umiera, nie je tomu tak, on iba zaspal vo vašom srdci. Nezabúdajte naň.

Hodina času

Stále vrtia chvostom a ďakujú za teplé miesto na spanie. Sú blízko vášho srdca, čo je to najlepšie miesto.
Hodina stráveného času so psom na prechádzke pre neho znamená celý deň dobrodružstva. Nie je teda divu, že majú radi prechádzky. Keď sa chcú ísť prebehnúť von, často sa neudržia na nohách a búchajú labkou o zem. Psy sú vďačné bytosti, ktoré nás nosia vo svojich srdciach.

Majte teda psíkov radi a dobre sa o nich starajte. Ak sa budete o nich starať s láskou, nádherne sa vedia odvďačiť. V žiadnom prípade im neubližujte a nebite. Choďte s nimi na prechádzky, rozprávajte sa s nimi pekne a budete mať nádherný život.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 9. marca 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.