To, čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé, odhalí to, čoho sa najviac bojíte!

3 / 5
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To, čo uvidíte na tomto obrázku ako prvé, odhalí to, čoho sa najviac bojíte!

reklama:

Fb 3.jpg

motýľ

Ak ste ako prvé videli motýľa, máte najväčší strach zo zrady. Takýto strach máte predovšetkým kvôli skúsenostiam, ktoré s ľuďmi máte. V minulosti vám pravdepodobne niekto dosť ublížil. Možno vám ublížil bývalý partner, alebo niekto z vašej rodiny. Bojíte sa ďalšieho sklamania.

jablko

Ak ste prvý videli jablko, máte najväčší strach zo smrti. Nie len z tej vlastnej, ale aj zo smrti niekoho blízkeho. Možno ste už o veľa svojich blízkych prišli a nechcete, aby sa vám tieto pocity vrátili a znovu sa tak opakovali. Viete, že strata niekoho blízkeho je naozaj ťažká a dosť tvrdá skúška. Skúste myslieť pozitívnejšie a vypustite z hlavy myšlienku o smrti. Bude sa vám oveľa ľahšie dýchať.

Ak Vás bavia hádanky a hlavolamy, na ďalšej stránke nájdete mnoho ďalších:

reklama:
Fb 3.jpgFb 3.jpg

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 21. marca 2019

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.