Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tipy na tvrdšiu erekciu

Tabletky na erekciu erexan.jpg
Foto: klient

Váš sexuálny život nie je to, čo ste si predstavovali, pretože nedokážete vydržať „v pozore“ dostatočne dlho, aby ste uspokojiť vašu polovičku? Problémy s (kvalitnou) erekciou trápia mužov po celom svete a už len to, že ste sa rozhodli venovať čas tomuto článku nasvedčuje tomu, že vám na danej skutočnosti záleží. Poďme sa spoločne teda pozrieť na sériu tipov, ktoré vám môžu s týmto problémom pomôcť.

Vo všeobecnosti by sa malo jednať o vhodnú kombináciu nového/správneho životného štýlu, zlepšenia každodenných zvykov (menej stresu, dostatok spánku) a otvorenej komunikácie s vašou partnerkou/partnerom (skúšanie nových polôh, experimentovanie s role-play, implementácia hračiek). Po úprave príslušných aspektov, by ste mali dosiahnuť lepších výsledkov v oblasti tvrdej erekcie.

Ovocie, zelenina, celozrnné potraviny

Živiny, ktoré sú súčasťou mnohého ovocia, zeleniny, strukovín alebo celozrnných potravín pomáhajú zlepšiť krvný obeh – vrátane mužského pohlavného orgánu. Práve dobrý krvný prietok je jedným z kľúčových faktorov pre zdravie a dlho trvajúcu erekciu. Potraviny, ktoré obsahujú L-arginín, pomáhajú uvoľneniu vašich svalov a zlepšujú krvný obeh. Ovocie, ktoré obsahuje vysoké levely anthocyanínov a antioxidantov, pomáha znížiť riziko srdcových chorôb. Zelenina, ktorá obsahuje kyselinu listovú, môže pomôcť zvýšiť hladiny testosterónu. Potraviny, ktoré obsahujú B-12, podporujú rôzne telesné funkcie, ktoré následne ovplyvňujú zdravie vašej erekcie. Taktiež pomôže zníženie cholesterolu.

Tabletky na erekciu

Pokiaľ chcete ísť na najväčšiu pravdepodobnú istotu, potom je táto alternatíva práve pre vás. Tabletky na erekciu reagujú ako spúšťače a posilňovače na telesné procesy, ktoré za normálnych okolností zodpovedajú za stoporenie penisu. V závislosti od vášho problému a žiadaného účinku, máte na výber množstvo alternatív, avšak nezabúdajte, že sa jedná o vaše zdravie, vzťah a možno aj prípadnú budúcnosť (vzhľadom na uloženie spermií) a preto vždy stavte na kvalitu!

V prípade, že uvedené príklady nezlepšujú stav vášho problému ani po dlhodobo opakovanom realizovaní, je určite správne obrátiť sa na vášho všeobecného lekára alebo sa priamo objednať k urológovi na vyšetrenie. Následné riešenie bude zahrňovať vyšetrenia, ktoré pomôžu určiť či je vhodné sa v rámci liečby zamerať na lieky/lieky na erekciu alebo bude nutné zvoliť iný prístup (injekcia a podobne).

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 8. septembra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.