Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto signály znamenajú, že strážni anjeli vás chcú osloviť a vy by ste nemali klásť odpor

reklama:
anjel
Tieto signály znamenajú, že strážni anjeli vás chcú osloviť a vy by ste nemali klásť odporFoto: www.gettyimages.com

Veríte v Boha alebo v anjela strážneho? Veľa modlitieb obsahuje správy o malých strážcoch. Aj napriek nedôvere mnohých sa stále nájde veľké percento ľudí, ktorí na svojich anjelov strážcov nedajú dopustiť. Verte alebo nie, jedno je isté, ak sa s niektorým z týchto príznakov stretnete, mali by ste spozornieť. Za signálom môže byť anjel strážny, ktorý sa s vami chce spojiť. Možno vás chce osloviť, pripomenúť vám niečo dôležité alebo vás chce len utešiť. Strážni anjeli majú mnoho schopností, ktoré sú pre nás prospešné. Ale ako viete, že s nami chce anjel hovoriť?

Prvou známkou toho, že s vami chce anjel strážny hovoriť, je obyčajná ohrada pre vtáky. Pokiaľ niekde zahliadnete vtáčiu ohradu, mohlo by to byť znamenie. To by samozrejme mohlo mať jednoduché a logické vysvetlenie existencie vtákov. Každopádne pozornosť je dobrá.

Poznáte mravčenie alebo zimomriavky? Pokiaľ vám v úplne normálnych situáciách naskakuje husia koža a obvykle sa vám nestáva, môže to byť znamenie anjela. Chce sa s vami spojiť a dodať vám energiu.

Ďalším príznakom môže byť náhle hučanie alebo zvonenie v ušiach. Tieto pocity určite poznáte a niektorí z nich ich môžu zažívať pravidelne. Ak sa to stane nabudúce, zastavte sa a počúvajte. Anjeli vám hovoria, aby ste viac počúvali svoj vnútorný hlas.

Ak náhle pocítite silnú vôňu a neviete, odkiaľ prichádza, váš nebeský pomocník môže byť vo vašej blízkosti. Môžete tiež cítiť vôňu alebo sladkosť letných kvetov. Ak je vo vašich ústach sladkosť, potom s vami chce anjel určite hovoriť. Tak sa zastavte a počúvajte svoje srdce.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 30. júna 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.