Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

TEST OSOBNOSTI: Čo by ste urobili ako prvé?

reklama:
Fb.jpg

Určite ste si v živote robili niekoľko testov osobnosti. Človek je predsa len tvor zvedavý a rád sa o sebe dozvie niečo nové. Aj keď sa to zdá na prvý pohľad smiešne, tieto výsledky skutočne odrážajú váš pravý charakter. A je úplne jedno, na čo konkrétne je test zameraný!

V tomto teste osobnosti nie je žiadna odpoveď nesprávna. Na výber máte zo štyroch možností, pričom práve váš prvotný výber odhalí to, čo sa vo vás skrýva.

Predstavte si nasledujúcu situáciu: Ste v byte, zrazu zazvoní zvonček pri dverách, zovrie voda v čajníka, vaše dieťa sa rozplače a pes začne ničiť vankúš na gauči. Ktorú situáciu sa rozhodnete riešiť ako prvé? Takže poďme na to. Čo by ste urobili ako prvé?

01.jpg

1) Kanvica

02.jpg

Ak by ste sa rozhodli pre zloženie čajníka z ohňa, znamená to, že ste vášnivý a temperamentný človek. Svoje rozhodnutie robíte rýchlo a bez pochybností a nič vám nebráni dosiahnuť svoj cieľ.

Veľmi rýchlo vás môže unudí stereotyp a monotónnosť. Staráte sa o svoju bezpečnosť a nemáte radi prekvapenia. Je pre vás jednoduchšie dodržiavať jasne definovaný plán bez akýchkoľvek neočakávaných zvratov.

2) Zvonček

03.jpg

Ak by ste utekali k dverám, ste sústredená a diplomatická osoba. Dokážete robiť niekoľko vecí naraz a je pre váš ťažké prijať chyby iných ľudí. Nemáte ale problém komunikovať s inými ľuďmi a radi sa ocitáte v centre pozornosti.

3) Plačúce dieťa

04.jpg

Ak by ste chceli utíšiť plačúce dieťa, ste pokojný a vynaliezavý človek. Radi pomáhate iným ľuďom a nerobí vám problém obetovať sa v prospech iných. Ste rodinne založený a na prvom mieste sú pre vás medziľudské vzťahy.

Bojíte sa osamelosti a je pre vás dôležité, aby bol vždy niekto nablízku. Uprednostňujete pokojný večer doma s rodinou pred hlučnú párty v nejakom klube.

4) Neposlušný pes

05.jpg

Ak by ste sa rozhodli zastaviť psa, znamená to, že máte radi poriadok a neporiadok nemôžete vystáť. Či už vo vašom dome, alebo v živote. Je dôležité, aby ste všetko udržiavali pod kontrolou.

Neupokojíte sa skôr, kým všetko nebude tak, ako to chcete. Väčšiu pozornosť venujete hmotným veciam a spoločenskému postaveniu. Poznáte odpovede na všetky otázky a vždy dokážete promptne reagovať v akejkoľvek situácii.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 6. januára 2019

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.