Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento muž jedol dve lyžice kokosového oleja denne. Výsledky sú neuveriteľné!

reklama:
00 5.jpg

V nedávnej štúdii sa zistilo, že pri trávení kokosového oleja naše telo produkuje ketóny. Sú to organické zlúčeniny, ktoré sú vhodné najmä pri prevencii proti Alzheimerovej chorobe. Ak sa ukáže, že táto štúdia je spoľahlivá, bude to zrejme jeden z najväčších objavov, ktorý sa týka liečby tejto choroby.

Dr. Newport, autorka štúdie, má s Alzheimerovou chorobou aj osobnú skúsenosť. Jej manžel Steve bol v zlom zdravotnom stave, neustále žil v akejsi „hmle“ a krátkodobá pamäť mu už takmer neslúžila. Bral síce lieky, ale jeho stav sa vôbec nezlepšoval. Potom sa spolu s manželkou rozhodli, že vyskúša poraziť choroba inak.

01 7.jpg

Produkcia ketónov do tela spôsobuje, že sa do mozgu dostáva viac kyslíka, ktorý pomáha pri ischemických zmenách v mozgu a tiež môže zmenšovať nádory. Bunky využívajú ketóny ako alternatívne palivo, namiesto glukózy.

02.jpeg

V prípade inzulínovej rezistencie, alebo extrémneho hladovanie, telo využíva ketóny ako zdroj energie. Je to posledná možnosť tela ako udržať bunky pri živote a funkčné.

03 3.jpg

Pomáha pacientom teda liečba kokosovým olejom? Dr. Newport hovorí, že len po 60 dňoch bol jej manžel oveľa aktívnejší a šťastnejší. Jediné, čo robil, bolo, že jedol 2 lyžičky kokosového oleja denne.

04.jpeg

Jeden z typických znakov Alzheimerovej choroby je tras sa, ktoré sa takmer úplne vytratilo a Steve bol tiež oveľa „ukecanejší“ a vedel sa lepšie koncentrovať. Už nebol zmätený a nenechal sa tak ľahko rozptýliť. Kokosový olej fungoval ako kúzlo.

05 1.jpg

Po roku liečby je Steve úplne iná osoba, než predtým. Stále má trochu problém s komunikáciou, ale jeho zdravotný stav sa viditeľne zlepšil. Tajomstvo spočíva v udržaní ketónov neustále v mozgu. Choroba sa spomalila a zastavila, a to len vďaka kokosovému oleji. Pozri príbeh Steva a jeho manželky aj na videu. Jeho príbeh je ohromujúci.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 25. októbra 2018

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.