Tento experiment ukázal, ako ľahko sa môže vaše dieťa dostať do nebezpečnej situácie a tiež šokuje rodičov po celom svete!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento experiment ukázal, ako ľahko sa môže vaše dieťa dostať do nebezpečnej situácie a tiež šokuje rodičov po celom svete!

reklama:

Jeden uznávaný sociológ preto vykonal veľmi zaujímavý experiment na jednom z veľmi frekventovaných detských ihrísk. Pred tým samozrejme potreboval súhlas rodičov všetkých zúčastnených detí. Výsledky tohto experimentu boli šokujúce a odhalili skutočnosti, na ktoré je potrebné dávať čím ďalej väčší pozor a pri výchove sa na ne zamerať. Znovu preto opakujeme a zdôrazňujeme, že deti musíme učiť, aby v žiadnom prípade na ulici nerozprávali s cudzími ľuďmi, ak tam sú sami. A to sa môže stať ľahko, napríklad pri čakaní pred obchodom alebo na spomínanom detskom ihrisku.

So psíkom ide všetko lepšie

A o aký experiment teda išlo? Muž sa prezliekol do pekných a elegantný šiat, vzal si so sebou svojho krásneho bieleho psíka a vyrazil na detské ihrisko. Jeho cieľ bol jasný, osloviť dieťa, získať si prostredníctvom psíka jeho pozornosť a potom s ním odísť. Možno budete prekvapení, ale veľké množstvo detí muži uverilo. Ukázalo sa teda, že únosca už naozaj nemusí byť len škaredý a zlý ujo, ale slušne vyzerajúci človek. Ľahko sa tak môžu dostať do nebezpečenstva. Je teda nutné, aby deti toto pravidlo poznali a dodržiavali ho.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 16. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.