Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento experiment ukázal, ako ľahko sa môže vaše dieťa dostať do nebezpečnej situácie a tiež šokuje rodičov po celom svete!

reklama:
3 5.jpg

Svet je veľmi zvláštny a nikdy neviete, čo sa vám alebo niekomu blízkemu stane. Všetkým samozrejme prajeme, aby zažívali so svojimi blízkymi len tie najlepšie a najkrajšie chvíle plné radosti, šťastia a spokojnosti. Aj napriek tomu všetko sa na svete nájdu ľudia, ktorí chcú ostatným život znepríjemniť. Teraz máme na mysli predovšetkým únoscov malých detí, ktorí sa na svete bohužiaľ bežne vyskytujú. Je preto potrebné deti od mala učiť, že cudzím ľuďom na ulici nesmú veriť, nemajú si od nich nič brať a v žiadnom prípade s nimi nemajú nikam chodiť. Jeden detský experiment totiž ukázal, ako ľahko sa dieťa môže dostať do takej nebezpečnej situácie.

Únosy sú bežné

Možno budete prekvapení, ale deti miznú každý deň. Je to veľmi hrozná predstava, ale bohužiaľ sa stále na svete nájdu ľudia, ktorí sú toho schopní. Uniesť na ulici cudzie dieťa a potom prostredníctvom neho vydierať rodičov alebo nedaj boh urobiť niečo horšie. Títo nebezpeční jedinci už totiž dávno nie sú starí, škaredí a nebezpečne vyzerajúci. Podstatne častejšie sa jedná o slušne vyzerajúcich ľudí, pekne upravených a chytrých. Takým ľuďom potom deti ľahko uveria.

Experiment s deťmi

Pokračujte v čítaní článku na ďalšej stránke

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 16. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.