Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
  • Dobré rady a nápady
  • Články
  • zaujímavosti
  • Ste senzitívny a máte takmer nadprirodzené vlastnosti? O tom sa môžete v priebehu niekoľkých málo chvíľ sami presvedčiť. Zaraďte sa medzi 3% tých, ktorí na obrázku nájdu jednotku.

Ste senzitívny a máte takmer nadprirodzené vlastnosti? O tom sa môžete v priebehu niekoľkých málo chvíľ sami presvedčiť. Zaraďte sa medzi 3% tých, ktorí na obrázku nájdu jednotku.

reklama:
00 17.jpg

Na prvý pohľad sa zdá, že vyššie uvedený obrázok je zostavený len zo samých písmen I. Nenechajte sa však mýliť. V tejto zostave sa schováva tiež číslica jedna. Budete schopní ju nájsť? Tých najlepších, ktorí boli podrobení tomuto skúmanie a číslo jedna skutočne našli, bola len len tri percentá zo všetkých, a to je naozaj len menšina.

Precvičte si svoju citlivosť a trpezlivosť

Rôzne obrázkové rébusy, hádanky a psychotesty sa teší v dnešnej dobe veľkej obľube a neustále naberajú na popularite. Vďaka nim sa ľudia môžu o sebe dozvedieť mnohé zaujímavé informácie. Pridanou hodnotou niektorých zložitejších rébusov je aj to, že si precvičíte pamäť. Čo všetko teda môžete zistiť, vďaka týmto testom?

  • Či ste človekom, ktorý vie byť trpezlivý, alebo ste nedočkaví a chcete všetko hneď
  • Aké máte zrakové vnímanie priestoru
  • Ak máte v sebe väčšiu mieru citlivosti a dokážete sa zamerať na detail, alebo ste roztekaní
  • Ak dokážete ovládať svoje vnútorné emócie, alebo sa nimi necháte ovplyvniť a ste výbušní a rozčuľujete sa nad svojím neúspechom

Ak sa vám jednotku medzi samými „Ičkami“ podarilo nájsť, potom vám veľmi blahoželáme a môžete sa zaradiť medzi tie tri percentá najlepších lúštiteľov. Ak sa vám to nepodarilo, nevešajte hlavu, prinášame tu samozrejme aj výsledok, aby ste si mohli urobiť predstavu, kde sa zákerná jednička nachádzala. Nejedná sa o ľahkú úlohu, ale je skvelé, že ste sa o neho pokúsili.

Správna odpoveď na druhej strane:

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 22. júna 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.