Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spôsob, akým si sadáte, prezradí veľa o tom, aký ste človek! Vedeli ste o sebe toto?

reklama:
Ako si sadáte?
Ako si sadáte?youtube.com

Všimli ste si toho, že každý z nás si sadá svojím vlastným spôsobom, ktorý mu je najpohodlnejšia? Ukázalo sa, že k tomu nedochádza bez dôvodu a spôsob, akým si sadáme, o nás veľa prezrádza.

A – Patríte k uvoľnenému a veľmi kreatívnemu človeku. Máte v hlave milión nápadov. V spoločnosti sa cítite skvele a času druhých si veľmi vážite. Všetci vo vašom okolí sa cíti dobre a bezpečne.

B – Ste pokojný človek, ktorý nemá rád hádky. Nemáte problém nájsť si nových priateľov. Ste ambiciózny a sebavedomý človek, ktorý ide k svojmu cieľu cez mŕtvoly.

C – Neustále hojdajú svojou mysľou v smútku. Neradi sa rozhodujete. Ku všetkému pristupujete hravo. V živote si ceníte slobody a zábavy. Nepáči sa vám preberaní zodpovednosti.

D – Ste typ introverta, ktorý sa unavuje v dave. Máte radi prírodu a vážite si zvierat viac než ľudí a radi ste v ich spoločnosti. Ste skôr plachý a tajný a nechcete nikomu o svojich problémoch hovoriť.

E – Veľmi vám záleží na vašom celkovom obrazu. Ako vyrazíte na schôdzku, trávite dlhý čas v kúpeľni. Beriete do úvahy názor ostatných. Niekedy poviete, čo chcú ostatní ľudia počuť, namiesto toho, čo naozaj chcete povedať.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 7. mája 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.