Snúbenci sa dozvedeli, že sa narodili v rovnaký deň v rovnakej nemocnici a potom prišli s niečím veľmi bizarným!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Snúbenci sa dozvedeli, že sa narodili v rovnaký deň v rovnakej nemocnici a potom prišli s niečím veľmi bizarným!

reklama:

Spriaznené duše a veľká láska

Ešte, než sa Jamie s Anthonym stretli, tušili, že si budú veľmi dobre rozumieť. Po prvom rande sa mladým ľuďom potvrdilo, že ich spája nielen dátum narodenia, ale aj neuveriteľná fyzická príťažlivosť. Stal sa z nich láskyplný pár a následne došlo aj k zásnubám. Časom prichádzali na ďalšie zaujímavé zistenia, ktoré ich stále utvrdzovali v tom, že sú si skrátka súdení.

01 12.jpg

So spoločnými znakmi spoločne životom

Keď sa pár vzájomne viac a viac spoznával, vyplávali na povrch ďalšie zaujímavé okolnosti. Mladí ľudia zistili, že majú nielen spoločné miesto a dátum narodenia, ale obaja sa narodili aj s rovnakou pôrodnou váhou a obaja sú ľaváci. Ako by sa jedna duša rozdvojila a bola v dvoch rôznych telách, mužskom a ženskom. Jamie a Anthony veria, že si boli súdení. Sú si istí, že zapracoval osud.

reklama:
01 12.jpg

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 19. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.