Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Snívajú sa vám sny o najbližších zosnulých?

reklama:
sen
senwww.gettyimages.com

Čo máme na mysli, keď spíme? Mnoho ľudí tomu nemusí veriť, ale sny poukazujú na náš hlboký strach, niekedy túžby a niekedy depresie. Čo to ale znamená, keď sa v našich snoch objavia zosnulí príbuzní? V niektorých prípadoch sa objavujú nielen v našich snoch, dokonca s nami hovoria alebo nám niečo naznačujú. Niekedy však nerozumieme tomu, čo nám chcú povedať, ale verte mi, že to má pre naše životy zvláštny význam. Objavuje sa vo vašich snoch tiež človek, ktorého milujete, viete, čo chce povedať?

Pravdepodobne každý zažil živý sen, v ktorom sa vo sne objavil človek, ktorého sme dlho nevideli. V ostatných prípadoch sa živé sny týkajú ľudí, ktorí už nie sú medzi nami. Keď sa prebudíme, cítime, že tento sen je skutočný, a naozaj sme s touto osobou hovorili, aj keď to tak nie je. Odborníci v duchovnej oblasti sa zhodujú, že sen o zosnulom partnerovi, rodičmi alebo starými rodičmi odovzdáva správu, ktorá by nás mala v živote niekam zaviesť. Vo väčšine prípadov vyzerajú naši blízki v snoch mladší a zdravší, než vyzerali, keď zomreli.

Keď sa prebudíte, myslíte si, že máte dôležitý sen, ale nepamätáte si, o čom je? Aj keď sa takéto sny môžu zdať, nemajú hlbšiu dimenziu. Naopak hovoríme s ľuďmi, ktorí už v snoch z nejakého dôvodu nežijú. Zvyčajne súvisia s naším súčasným životom a naši blízki sa nám za určitých okolností pokúšajú pomôcť alebo poradiť. Niekedy je to aj varovanie.

Čo máme na mysli? Práve ich spôsob vyjadrovania v snoch odhaľuje náš vzájomný vzťah a z neho plynúce pocity. Hrá naša milovaná  osoba vo sne podpornú úlohu? Je aktívna a veselá? To znamená, že nám chýba, a nie je ľahké si priznať. Je naopak zosnulý vo sne hlavným hrdinom? Bohužiaľ to znamená, že pre neho v živote nie sme dôležití a vzťah nebol tak čistý, ako sa pred jeho smrťou zdalo.

Snívali ste niekedy o tom, že vám niekto blízky zomrel a snažil sa vám vo sne pomôcť? Alebo sa spolu rozprávate a máte nejaké konkrétne návrhy, ktoré možno uplatniť vo vašom živote? Miluje vás a snaží sa vám poskytnúť ďalšie rady a pomoc, pretože sa cítite osamelý a zraniteľný. Pritom v tak ťažkej situácii vám nikto nemôže pomôcť, takže vám môže poskytnúť vhodné rady a pomoc.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 11. októbra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.