Sledujte nepočujúce dievčatko, keď prvýkrát pomocou naslúchadla počuje hlas jej matky!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sledujte nepočujúce dievčatko, keď prvýkrát pomocou naslúchadla počuje hlas jej matky!

reklama:
  • Charly má vážnu poruchu sluchu
  • musí nosiť naslouchátka

Mamička bola zdrvená. Nikto v jej ani manželovej rodine na problémy so sluchom nikdy netrpel. Aj cez všetky problémy ale bola šťastná, že Charly je zdravá a krásne dievčatko. To, že je nepočujúci, ju nemôže zabrániť v tom, aby bola v živote šťastná. „Bola som v šoku, ale vlastne to nie je vôbec tak hrozné, ako som si na začiatku myslela. Budeme našu dievčatko podporovať, aby v živote dosiahla toho, čo si bude priať. “

Vďaka naslouchátkům malá Charly konečne začala počuť. To je dôležité pre detský vývoj, a tak začala robiť veľké pokroky. Bude sa tak môcť naučiť hovoriť a ľahšie komunikovať s okolím. Rodičia sú šťastní a už sa teší, až sa spoločne s Charly budú učiť nové slová. Zároveň sa nemôžu dočkať, až ju prvýkrát počuť hovoriť mami a tati.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 15. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.