S mokrými ponožkami do postele? Netradičná procedúra, ktorá vám pomôže zahnať všetky zdravotné neduhy!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

S mokrými ponožkami do postele? Netradičná procedúra, ktorá vám pomôže zahnať všetky zdravotné neduhy!

reklama:
Ponožky v posteli
Ponožky v posteliwww.gettyimages.com

Čo je potrebné urobiť?

Je to úplne jednoduché. Pred spaním si namočte chodidlá aspoň na 3 minúty do horúcej vody alebo ich nechajte vo vani pod pusteným kohútikom. Voda by mala byť taká horúca, ako len vydržíte. Medzitým navlhčite pár členkových ponožiek v studenej vode a dôkladne vyžmýkajte, aby z nich nekvapkala voda. Navlečte si ich ihneď potom, čo vyberiete nohy z horúceho kúpeľa. Najskôr to bude trochu šok, ale rýchlo si zvyknete.

Pár teplých ponožiek navyše

Na vlhké, studené ponožky si nezabudnite nasadiť ešte jeden pár ponožiek. Vyberte teplé zo silnej vlny alebo iného príjemného materiálu a ľahnúť si pekne do postele pod perinu. Ponožky sa snažte nechať po celú noc, nevyzliekajte ich, kým nebudú úplne suché. Ak sa rozhodnete túto procedúru podstupovať napríklad celý týždeň, nejedzte počas liečby žiadne mliečne výrobky, cukor a nepite príliš veľa vody. Uvidíte, ako rýchlo sa zotavíte z choroby, ktorá na vás práve lezie.

reklama:
Ponožky v posteli

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 28. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.