Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Priložte dlane k sebe a odhaľte, čo o vás hovorí línia lásky! Čaká na vás pravá láska?

reklama:

Čítanie z ruky dokáže prezradiť naozaj veľa a to, či tomu veríte, je čisto na vás. Dokáže prezradiť dosť o vašom zdraví, vašich financiách, ale tiež i láske. Dnes sa spoločne zameriame práve na lásku. A ako zistiť, čo vás v živote čaká? Je to jednoduché. Spojte svoje dlane a pozrite sa, či sa vaše línie lásky spojili alebo sú nad sebou či pod sebou. Následne si prečítajte, čo to o vás a láske hovorí.

Línie lásky sú na rovnakej úrovni

C01.jpg

Ak sa vám čiary lásky spojili, znamená to, že ste ideálnym partnerom pre život. Keď máte vzťah, beriete ho skutočne vážne. Zakladáte si na trvalom vzťahu a premýšľate nad budúcnosťou. Vážite si toho, čo máte a nemáte radi prudké životné zmeny. Ste partnerom, ktorý nie je sústredené na seba a vždy myslí na svoju polovičku.

Ste starostlivá osoba, ktorá na všetky berie ohľady. Pokiaľ má niekoho stretnúť pravá láska, ste to práve vy.

Ľavá línia lásky je nižšie ako pravá

C02.jpg

Ak je ľavá línia lásky ktorej než tá pravá, znamená to, že preferujete staršie partnermi. Máte totiž pocit, že sú zrelí a múdri. Máte pocit, že starší partner vám môže dať oveľa viac, než partner v rovnakom veku alebo partner mladší. Ste romanticky založená osoba, ktorá načúva svojmu šiestemu zmyslu a málokedy sa mýlia.

Ak túžite po pravej láske, hľadajte ju u starších partnerov.

Ľavá línia lásky je vyššie než pravá

C03.jpg

Ste človek, ktorý na nič neponáhľa a do vzťahu idete len s človekom, u ktorého máte nejakú istotu a u ktorého máte pocit, že je ten pravý. Láska nie je vaším jediným dôvodom ku šťastiu. Viac ako lásky si vážite predovšetkým svojej rodiny a svojich priateľov. K láske pristupujete tak, že až príde, tak proste príde.

Priťahujú vás cudzinci a zakladáte si na atraktivite budúceho partnera. Ste sebavedomá osoba, ktorá chce dosiahnuť pevného a stabilného vzťahu. Dokážete odpúšťať, takže dosiahnuť ho by pre vás nemal byť problém.

ZDROJ: brightside

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 17. apríla 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.