Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prieskum odhalil nechutnú pravdu o nosení spodnej bielizne: Muži i ženy, hanbite sa!

reklama:
Nosenie spodnej bielizne
Nosenie spodnej bieliznewww.gettyimages.com

Online prieskum realizovaný stránkou OnBuy priniesol šokujúce zistenia týkajúce sa hygienických návykov mužov a žien spojených s výmenou spodnej bielizne. Podľa jeho výsledkov majú k tomuto úkonu nevhodný postoj zástupcovia oboch pohlaví. Autori štúdie zverejnili v súvislosti s touto témou aj názory odborníkov .

Britský portál OnBuy zverejnil výsledky štúdie, podľa ktorej si jeden z piatich mužov nemení spodnú bielizeň každý deň a jeden z dvadsiatich ju nosí viac ako päťkrát predtým, než ju vyperie. Mnoho zástupkýň nežného pohlavia možno nad týmito návykmi ohŕňa nos, ale z prieskumu vyplynulo aj to, že ženy za mužmi v tomto smere príliš nezaostávajú. Osemnásť percent z opýtaných si nemení nohavičky každý deň. Do prieskumu sa zapojilo 2790 respondentov a z ich odpovedí vyplynulo, že 25 percent mužov a 20 percent žien používa bielizeň tak dlho, dokiaľ im nezapácha. Ďalších 29 percent mužov a 30 percent žien nemá problém obliecť si bielizeň, ktorá nevyzerá „viditeľne špinavo“. Toto sú naozaj pomerne nechutné zistenia.

Čo na to hovorí odborníčka?

Prečítajte si na druhej stránke:

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 13. novembra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.