Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prečo po tridsiatke vyzeráme lepšie, ako keď nám bolo dvadsať?

reklama:
žena
ženawww.gettyimages.com

O ženách sa hovorí, že sú na vrchole svojej krásy mierne po tridsiatke. Ak ste aj vy dozreli do tohto veku, pokojne sama na sebe vykonajte porovnávací test. Vezmite svoju aktuálnu fotku a porovnajte ju s fotkou z doby, keď vám bolo dvadsať. Aj keď má mladosť svoje výhody, určite teraz vyzeráte oveľa atraktívnejšie. V čom vôbec spočíva tajomstvo vašej zrelej krásy?

Jete zdravšie ako predtým

S pribúdajúcim vekom ste zanevrela na fastfoody. Dôsledne sa vyhýbate čokoláde aj nezdravým chipsom, ktoré ste v dvadsiatich tak milovali. Zvlášť pokiaľ už máte malé deti, začali ste preferovať zdravú a vyváženú stravu, v ktorej nechýba množstvo zeleniny a ovocia. Tento jedálniček má vplyv na vaše celkové zdravie aj krásu.

Pravidelne sa venujete obľúbenému športu

Existuje nepísané pravidlo, ktoré hovorí, že pokiaľ chcete byť aj po tridsiatke krásna, mali by ste sa pravidelne venovať určitej fyzickej aktivite. Ak ste si toho vedomá a športujete, pretože vás to navyše veľmi baví, má to na rozvoj vašej fyzickej krásy obrovský vplyv. Také dvadsiatky vám potom v atraktivite nesiahajú ani po členky.

Snažíte sa rozvíjať vo všetkých smeroch

Viete, čo od života chcete. Okrem práce a rodiny nezabúdate ani sama na seba a na to, čo vás baví. Snažíte sa stále rozvíjať. Niektoré ženy po tridsiatke si diaľkovo dopĺňajú štúdium, snažia sa vo svojej práci ďalej profesne vzdelávať, alebo sa zapisujú do najrôznejších kurzov osobného rozvoja. Táto cieľavedomosť z vás robí neuveriteľne atraktívnu ženu.

Nešetríte na sebe

Ženy po tridsiatke sú známe tým, že sa o svoj vzhľad starajú s tou najvyššou starostlivosťou. V ich základnej výbave tak nesmie chýbať skutočne kvalitná pleťová a telová kozmetika, za ktorú sú ochotné minúť nemalé peniaze.

Tridsaťročné ženy totiž už dávno zarábajú, takže si do seba môžu dovoliť investovať. A rozhodne sa toľko nerozmýšľajú nad cenou, ide im hlavne o kvalitu. Pravidelne si tak doprajú aj profesionálne služby kozmetičky alebo kaderníčky, čo má obrovský vplyv na ich výsledný vzhľad.

Snažíte sa dlhšie spať

Kde sú tie doby, kedy ste na diskotékach, v baroch alebo ďalších podnikoch trávili piatkové a sobotné večery a noci. Po tridsiatke už skôr túžite po pokoji a hýrenie už nie je rozhodne pre vás. Radšej sa večer odlíčite a pokiaľ deti dovolia, doprajete si výdatný spánok, ktorý je základným tajomstvom vašej krásy.

Zo svojich nedostatkov už nemáte žiadne mindráky

Ženy po tridsiatke sú v porovnaní s dvadsaťročnými slečnami vyzretými osobnosťami. Tieto ženy sú už samy so sebou porovnané. Berú sa také, aké sú. A to so svojimi prednosťami aj nedostatkami. Z nedokonalostí svojho tela už nemajú žiadne mindráky, naopak ich dokážu využiť vo svoj prospech.

Ste sebavedomejšie ako predtým

Keď porovnáte samého seba po tridsiatke s dobou, keď vám bolo dvadsať, súhlasíte s tvrdením, že vám narástlo sebavedomie? Práve ženy po tridsiatke si už dokážu urobiť jasný názor na akúkoľvek vec. A svoj názor vedia bez ostychu predložiť ostatným.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 28. mája 2022

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.