Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prebúdzate sa medzi 03:00 až 05:00? Zistite čo to znamená! Povie to veľa o vašom živote

reklama:
spánokwww.gettyimages.com

Mnoho ľudí sa každé ráno prebudí v rovnaký čas, ale neprikladajú tomu žiadnu váhu. Vedeli ste, že naše telo chce povedať niečo dôležité? Ďalšou možnosťou je, že nás chcú kontaktovať duše tých, ktorí zomreli a doteraz nenašli svoj pokoj.

Mnoho kultúr verí, že počas spánku sme citliví na kontakt s vyššími silami. Mnoho ľudí zažíva v priebehu spánku ťažké vibrácie, majú husiu kožu a potom pocítia veľkú úľavu. V kresťanskej tradícii má viera čistiace účinky. Môže vyššia sila dať pocit pohody a sily? A len počas spánku?

Náboženské sny majú ešte jednu charakteristiku: je to duchovná skúsenosť. Napríklad existuje hlboká viera v Biblii, že sny sú dokonalým prostriedkom Božieho zjavenia. Tradičná medicína na Ďalekom východe používa 12 meridiánov (energetických kanálov), v ktorých sú body vhodné pre akupunktúru. Nad každým z týchto kanálov prúdi energia zodpovedná za inú časť tela. Tieto body súvisia s biologickými hodinami, ktoré sú zhodné s naším časom. Takže to závisí, kedy sa prebudíme a môžeme presne určiť, čo sa naše telo snaží povedať.

Medzi 21 a 23 hod – stres

Je to najbežnejšia doba zaspávania. Ak nemôžete ísť spať, znamená to, že máte nejaké vyčerpávajúce skúšky alebo niečo, čo vás znepokojuje.

Medzi 23 a 1 hod – emocionálne sklamanie

Podľa čínskej tradície je to doba, kedy je žlčník aktívny. Keď sa v tejto chvíli prebudíte, znamená to, že ste v emocionálnej oblasti frustrovaní.

Medzi 1 a 3

Hnev meridián je  aktívny v týchto dobách  a sú zodpovední za pečeň. Je to väčšinou hnev, ktorý nechceme vyznávať sami sebe (napr. závislosť).

Medzi 3 a 5  hod- Kontakt s vyššou silou

Tieto hodiny súvisia s podvedomím. Ak sa v tejto chvíli často prebúdzate, môže to znamenať, že vás chce kontaktovať s vyššou silou

Medzi 5 a 7  hod- emočný blok

Laryngeálny meridián je väčšinou aktívny ráno. Pomáha rozlišovať dobré od zla, ktoré vás môže chrániť pred ľudskými bytosťami. Dôvodom nerovnováhy tohto kanálu sú emocionálne bloky – apatia, závisť alebo smútok. Náš organizmus nás nikdy neprekvapuje. Je dobré vedieť, čo pre nás znamená naše telo a myseľ. Pomôže nám objasniť nejasné detaily v našom živote.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 19. marca 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.