Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozrite sa na obrázok a vyberte jeden symbol. Povie vám, čo sa ostatným ľuďom na vás nepáči

reklama:
zvieratá
zvieratáyoutube.com

Ak chcete vedieť, ako vás ostatní ľudia vnímajú a čo sa im na vás nemusí najviac páčiť, vykonajte si tento psychotest. Povie vám, ktorým vlastnostiam vášho charakteru by ste mali venovať najväčšiu pozornosť. Pozri sa na obrázok. Čoho ste si na ňom všimli ako prvé? Vyberte jeden symbol a prečítajte si popis.

Mačka

Správate sa k ostatným s nedôverou a bránite im v ich rozhodnutiach. Váš nedostatok otvorenosti vám sťažuje vzťahy s ľuďmi. Niekedy sa pokúste prevziať iniciatívu a ukázať svojim blízkym, ako vám na nich záleží. Vďaka tomu sa atmosféra medzi vami zlepší.

Sova

Ste bystrí a neustále radíte ostatným. Správate sa, ako by ste všetko vedeli najlepšie. Ľudia vás za to nemajú radi, pretože niekedy majú dojem, že ich vôbec nepočúvate. Nevnucujte im svoj uhol pohľadu.

Vlk

Máte statočné dispozície a na každom kroku sa snažíte ľuďom ukázať, že ste silnejší ako oni. Chcete mať kontrolu nad svojím okolím. Je ťažké vás presvedčiť ku kompromisu, pretože sa neradi vzdávate. Priatelia vás obviňujú zo sebectva.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Dena
Autor Dátum 24. októbra 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.