Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Položte si nohy do soli! Budete prekvapení, čo urobí soľná očista s telom.

reklama:
www.gettyimages.com

Soľ sa už dlhšie používa pri tzv. očiste tela a pokožky a jej hlavná výhoda je najmä silný kladný náboj, ktorý obsahuje. Soľ je schopná pritiahnuť a absorbovať negatívnu energiu počas niekoľkých minút, a preto odporúčame, aby ste nestrácali čas a urobili si relaxačný zábal alebo teda procedúru. Občasná očista je pre naše telo i dušu veľmi dôležitá.

Pre takú očistnú soľnú terapiu budete potrebovať lavór alebo veľkú misku, do ktorej sa vám zmestia obe nohy a budete sa hlavne cítiť pohodlne. Tiež si pripravte morskú hrubozrnnú soľ a postupujte podľa nasledujúcich pokynov.

Rituál vykonávajte v miestnosti, ktorá je izolovaná od vonkajšieho i vnútorného hluku, niekde v pokoji, kde môžete relaxovať. Mali by ste byť čo najmenej rozptýlené okolím. Pripravte si veľa kamennej soli. Určite vám nemusí byť ľúto väčšieho množstva. Potom už len položte obe chodidlá do soľného zábalu a pokojne si trochu premasírujte nohy. Potom už len relaxujte do doby, do kedy vám je pohodlne.

Snažte sa v mysly posielať všetky negatívne myšlienky smerom von cez nohy. Predstavujte si, ako všetky zlé veci odchádzajú práve do soli. Neváhajte a pokojne sa postavte a prešľapávajte, urobíte len dobre. Čím viac energie budete cítiť, tým je čistenie účinnejšie. Môžete prípadne aj skákať, otáčať sa a hrať sa so zrnkami.

Keď budete mať pocit, že všetka negativita je preč, očistite svoje nohy a chvíľu si poseďte, aby ste načerpali novú energiu. Nastáva posledná fázy liečby. Soľ zabaľte do tašky alebo spláchnite v záchode. Musí odísť z vášho domu. Nezabudnite sa v duchu poďakovať.

Táto očista je skvelá pre všetkých, ktorí majú v živote nejaké ťažkosti a trápia sa niečím vážnym. Aplikovať ju môžete aj keď máte zlú náladu a chcete prísť na nové myšlienky. Vyskúšajte a uvidíte, či to funguje. Táto očista je stále účinnejšia. Tradične by ste dokonca mali túto soľ vysypať do rieky. Vedeli ste?

Ak sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať a odporučiť ďalším ľuďom.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 11. februára 2021

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.