Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pokiaľ máte písmeno X na oboch svojich dlaniach, tak tu máte to, čo to naozaj znamená!

reklama:
00 2.jpg

Z indie síce pochádza, že X je akýsi druh chamtivosti alebo povier, ale nie je tomu tak. Tento proces je používaný väčšinou v Egypte

Pokiaľ máte písmeno X na oboch svojich dlaniach, tak tu máte to, čo to naozaj znamená!

01.jpg

a Grécku, kedy to používajú pre veštenie budúcnosti z ruky. Posledným známym záznamom tohto procesu je skutočne za čias Alexandra Veľkého, keď poradcovia predvídali Alexandrovi, že sa stane najväčším a najúspešnejším vojvodcom v čase, keď mal na oboch svojich dlaniach X.

V Rusku jedna univerzita publikovala článok s výsledkami tohto procesu v poslednej dobe a prezradili tak tajomstvo. Táto štúdia bola vykonaná u viac ako 2 milióna ľudí po celom svete a ich hlavným zameraním bolo sa snažiť oboznámiť súvislosť medzi nimi a osudom. Výsledky ukázali, že ľudia, ktorí majú na oboch dlaniach písmeno X predstavujú jeden z najlepších ľudí medzi nami. Medzi nimi bol aj ruský prezident Putin a Lincoln.

Ľudia, ktorí práve písmeno X majú na oboch svojich dlaniach predstavujú jedny z najsilnejších a v kontakte s nimi by ste mali byť naozaj opatrní. Osud k nim je milý. Ďalej sa hovorí, že ľudia s X na oboch dlaniach nepotrebujú žiadny druh plánovania a vždy dosiahnu úspechu. Pre nich všetko padne na miesto, bez akýchkoľvek problémov, a preto sa stávajú najúspešnejšími.

Všetci títo ľudia sú považovaní za extra zvláštne a veľmi talentované. Mali by ste byť opatrní, ak s týmito ľuďmi prídete do sporu. Sú si veľmi dobre vedomí všetkých vecí a len tak ich neoklamete. Je veľmi ťažké podvádzať alebo ľuďom s týmto znakom klamať. Dôvodom je to, že ich osud je neuveriteľne silný a ľudia, ktorí ich chcú oklamať a klamať im nemôžu v žiadnom prípade uspieť.

Aj ľudia, ktorí majú X na svojich dlaniach sú ľudia, ktorí sú fyzicky veľmi silní, a to bez ohľadu na to, či to do nich na prvý pohľad poviete, alebo nie. Jeden výskum ukázal, že sú skvelými ľuďmi pre komunikáciu a majú schopnosť premeniť svoj život bezprostredne a sú schopní vykonávať zmeny aj v životoch ostatných ľudí.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 3. novembra 2018

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.