Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Podľa dĺžky a tvaru vášho malíčku môžete zistiť, kto v skutočnosti ste za človeka. Je to veľmi jednoduché. Zadívajte sa na ruku.

reklama:
Fb 54.jpg

Veríte na to, že všetko má svoj dôvod a ste plní odovzdaní osudu života? Veríte vo svoje telo alebo radšej počúvate rozum a ľudí okolo seba? Úprimne si myslím, že naše telo vie všetko najlepšie a dokáže nám o nás prezradiť veľa zaujímavého. Pokiaľ k nemu budeme pozorní, budeme sa o neho starať a starať sa o neho s láskou, iste sa nám odvďačí. Kombinácie znakov tela tiež môžeme spoznať veľa prichádzajúcich a potenciálnych chorôb alebo môžeme zistiť, čo o nás jednotlivé časti nášho tela prezrádzajú. Je to veľmi jednoduché, stačí sa len na svoje telo občas poriadne pozrieť, počúvať a ono nám povie, kto sme a čo nás treba v budúcnosti čaká. Dnes pre vás máme jeden testík s prstami, ktorý vám môže napovedať, čo ste skutočne za osobu.

Prastarý, ale účinný

K tomu, aby ste si mohli tento testík urobiť, budete potrebovať iba vašu ruku a trochu času. Čo sa týka ruky, tak tu vás bude zaujímať hlavne oblasť zápästia, konkrétne prsty. Tu sa zamerajte na malíček, pretože ten je v tomto teste podstatný. Práve dĺžka alebo jeho tvar vám môžu prezradiť, čo sa vo vás ukrýva, akí ste a čo môžete od života potrebné čakať. Každý si v tom nájde niečo iné. Tento prastarý test pochádza z Južnej Kórey a je považovaný za veľmi presný test na určovanie osobnosti. Vložte dôveru do svojho tela a poďte odhaliť svoje vnútorné stránky.

Krátky alebo normálne

Ak je vás malíček oproti ostatným prstom veľmi krátky, potom ste zrejme plachú a uzavretú osobou. Ste zároveň veľmi priateľskí a láskaví k svojim priateľom. Máte veľké sny a prajete si ich splniť. Rovnako tak dokážete dosiahnuť obrovských úspechov.

Ak váš malíček dosahuje normálne dĺžky, ako je uvedené na obrázku, potom ste zrejme veľmi stabilný a vyzretú osobou. Pravdepodobne už ste dospeli a je veľmi ťažké vás ovplyvniť. Z toho dôvodu občas viete pôsobiť chladne až vzdialene. Ostatné potrebujú veľa trpezlivosti, aby odhalili, vašu láskavosť, ktorú prejavujete veľmi zriedka.

Dlhý alebo úroveň prsteňa

Ak máte dlhý malíček, potom ste zrejme milú osobnosťou, ktorá je navyše veľmi vášnivá a charizmatický. Radi ste stredobodom pozornosti a milujete okolo seba skvelú spoločnosť. Ste veľmi talentovaní a máte vždy pocit, že pre všetko musíte tvrdo drieť a pracovať.

Ak je váš malíček dlhý do úrovne prsteňa, potom ste silnou osobnosťou, ktorá sa usiluje o neustály vývoj a veľkosť. Ste otvorené a ambiciózny stvorenia, ktoré má mnoho príležitostí pre spoločnosť. Stanete sa celebritou, vodcom alebo politikom.

Nízky, špicatý, zakrivený

Ak je váš malíček o veľa nižšia ako ostatné prsty, potom ste plní očakávania a ambícií, ale väčšinu svojich snov nikdy nesplníte, však ste pre to schopní urobiť čokoľvek.

Ak je váš malíček hranatý, potom ste vynikajúci rečník a chcete byť v centre pozornosti. Viete vhodne voliť slová a ľahko sa učíte nové jazyky. Ak je však váš malíček zakrivený, ste pacifistom, ktorý nenávidí konflikty a vyhýbate sa im. Máte radi mier.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Frenky
Autor Dátum 18. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.