Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
  • Dobré rady a nápady
  • Zdravie
  • Päť typov tuku na bruchu, takto sa každého z nich ľahko zbavíte. Vďaka tomu som počas týždňa schudla 10kg bez tvrdých diét!

Päť typov tuku na bruchu, takto sa každého z nich ľahko zbavíte. Vďaka tomu som počas týždňa schudla 10kg bez tvrdých diét!

reklama:
Fb.jpg

Tuk na bruchu, teda veľké brucho nie je nič, na čo by bola žena hrdá.

Tiež vás trápia tieto partie a skúšala ste bez úspechu veľa univerzálnych rád a ani jedna nefungovala? Je to pochopiteľné. Chudnutie nie je univerzálnym procesom. Rada, ako schudnúť brucho, musí byť vždy spojená s nutným prvým krokom. A to s posúdením toho, aké má vaše brucho tvar a aký tuk na ňom máte. Až potom možno odporučiť konkrétny postup na chudnutie.

Pivné brucho

Pivné brucho
Pivné bruchowww.gettyimages.com

Pomerne hanlivý názov, ktorý však tvar brucha celkom jasne a presne popisuje. Ide o typické pivné brucho známe u mužov a skutočne ho môže spôsobovať pivo, ale aj iné alkoholické nápoje. Tie preto obmedzte a skúste do stravy pridať viac ovocia a zeleniny. A ďalej klasika – pohyb a striedmy jedálniček.

Tehotenské brucho

Tehotenské brucho
Tehotenské bruchowww.gettyimages.com

Je váš tvar skôr taký, a napriek tomu nie ste tehotná? Veľmi často sa môže objaviť skoro po pôrode. Pokiaľ ho budete chcieť zhodiť, tak je ideálny zamerať sa na rôzne druhy masáží a tiež na cvičenie. To pomôže najviac. Samozrejme nezabúdajte na diétnu stravu.

Brucho zo stresu

Brucho zo stresu
Brucho zo stresuwww.gettyimages.com

Jedná sa o celkom netradičné typ brucha, ktoré sa však môže objavovať. A čo je dôvodom toho, že ho máte? Skutočne nejde o nič iné ako o stres. Rada spojená s tým, ako sa ho zbaviť je teda celkom jednoduchá. Zmeňte jedálniček a začnite sa hýbať. A hlavne si vyčistite hlavu. Čím menej psychických problémov budete mať, tým lepšie.

Hormonálna brucho

Hormonálne brucho
Hormonálne brucho

Tento typ bruška sa objaví vo chvíli, ak nemáte v poriadku hormóny. A tak začne rásť do nepríjemného tvaru. Ako prvý odporúčame zamieriť k lekárovi, vďaka ktorému bude možné tvorbu vašich hormónov stabilizovať. Ďalej už postačí len striedmosť a tiež trocha pohybu.

Nafúknuté brucho

Nafúknuté brucho
Nafúknuté bruchowww.gettyimages.com

Ak vám pripadá že je vaše brucho tak ako na piatom obrázku, ide o efekt takzvaného nafúknutého brucha. V skutočnosti teda nie je tak veľké, ako to vyzerá. Pokiaľ ho budete chcieť zmenšiť, optimalizujte trávenie vášho tela a vyhýbajte sa potravinám, ktoré môžu spôsobiť nadúvanie. To je kombinácia, ktorá funguje skvele.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 6. februára 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.