Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pár tipov ako na zdravé a plné pery

reklama:

Túžite mať pery, ktoré zaručene nikto neprehliadne?

Pokiaľ chcete dosiahnuť plných pier bez akýchkoľvek zákrokov ako sú kyselina hyalurónová alebo dokonca vypĺňanie vlastným tukom, pozrite sa na tieto tipy.

S a72a38a587f3654d91e6dc92dcd0df7171f99ae8.jpg

Zdravé pery vyzerajú plnšie

Prvým krokom, ktorý by ste nemali podceňovať, je snaha dopriať im patričnú starostlivosť. Vďaka nej budú dokonale zdravé. Počas zimy, by ste ich mali chrániť pred mrazom a počas leta zase pred popálením. Dôležitú úlohu ale hrá aj celková hydratácia , rovnako ako napríklad aj hygiena.

Ak existujú najväčšie negatíva, ktoré treba eliminovať, potom sem patrí:

  • popraskané pery
  • opary
  • popraskané kútiky

Ako docieliť zdravých a plných pier

1. Med pery milujú

Je jasné, že v drogérii alebo vo svojom obľúbenom kozmetickom salóne vám môže byť odporučená celá rada prípravkov, s ktorými rozhodne vedľa nešliapnete. Naším cieľom je ale snaha zamerať sa na postupy, ktoré zvládnete bez nutnosti opustiť váš byt. Dobrým pomocníkom, ktorý prispeje k dokonalej kráse vašich pier, je potrebné kvalitné včelí med, ktorý na pery na niekoľko minút naneste.

Tips for pink lips.jpg

2. Zinok na pery

Rovnako tak pomáha tiež zinok, ktorý do tela dostanete napríklad z listovej zeleniny, semien a orechov, ale aj z pohánky a marhúľ.

3. Aj vaše pery si zaslúži masáž

Masírovať môžete dokonca aj svoje pery. A to práve z dôvodu, aby sa vám podarilo výraznejšie zväčšiť ich samotný objem. To, že sú vaše pery masírované, nielen prispeje k ich celkovej odolnosti, ale hlavne to prispieva k tomu, že v nich bude prúdiť oveľa viac krvi , čo sa pozitívne prejaví na raste ich objemu. Tento postup je dobrý nielen z dlhodobého hľadiska, ale môže byť aj krátkodobým pomocníkom, ak chcete za pár minút doslova zažiariť. Pár minút po danej masáži totiž pery vyzerajú väčšie. A to celkom výrazne.

Ak ste si pery nikdy nemasírovali, je najvyšší čas začať. Na tejto technike nehľadajte nič zložité. Dôležité je len zamerať sa na to, že by mali byť pery po dobu masáže stále vlhké. Toho docielite napríklad pomocou:

  • vody
  • hydratačných krémov
  • kozmetických olejov

Akonáhle sú navlhčené, vezmite si klasickú zubnú kefku. Odporúčame prevedenie s rovnými štetinami. Tie by mali byť čo najmäkšie , pretože tak máte istotu, že svoje pery nijako nepoškodíte. Kefku priložte na oblasť pier a jemnými krúživými pohybmi jazdite ako po hornej, tak aj po dolnej pere. Takto masírujte každý peru aspoň päť minút. Akonáhle je masáž u konca, už môžete naniesť len balzam a všetko je hotové.

Exfoliate gently using a toothbrush.jpg

4. Správna starostlivosť o pery

Ak milujete klasické rúže, je dobré obmedziť ich použitie na minimum. Oveľa lepšou voľbou sú ako s ohľadom na vzhľad, tak aj s ohľadom na zdravie, rovnako ako s ohľadom na krásu sú rôzne druhy balzamov. A to predovšetkým z dôvodu, že mnohé z nich môže vaše pery veľmi dobre vyživovať a tiež aj hydratovať. Určite je potrebné myslieť aj na fakt, že daný balzam by mal obsahovať čo najmenej rôznych aróm a čo najmenej rôznych farbív. Jedná sa o chemické látky a tie na pery jednoducho nepatria. Čo ale odporučiť môžeme, to sú naopak také látky, ktoré perám môžu zabezpečiť celkový rast objemu. Máte tak istotu nielen správnej starostlivosti, ale aj zaujímavého optického zväčšenia, a to bez nutnosťou návštevy špecializovaných kozmetických kliník.

5. Poznáte Zväčšovač pier?

Ak túžite po výraznejšom objeme pier, môžete siahnuť po takzvanom zväčšovači pier. Ten je celkom zaujímavou novinkou poslednej doby. Dnes už je možné na trhu nájsť celý rad rôznych variantov. Tou hlavnou, ktorá spôsobila doslova revolúciu vo zväčšovaní pier, bol produkt s obchodným názvom Fullips. Už ten jasne ukazuje, aké je jeho primárne určenie. A ako všetko funguje? Je to zaujímavý mechanický zväčšovač. Ten na pery jednoducho priložíte a pomaly začínate odsávať vzduch z daného priestoru. Následne v oblasti vašich pier vznikne podtlak , ktorý bude mať pozitívny vplyv práve na to, že vaše pery vyrastú. Ide o celkom efektívnu, pohodlnú a rýchlu metódu. Pri začiatkoch ale odporúčame niekoľkokrát otestovať, ako vaše pery reagujú a ako dlhá by mala byť optimálna procedúra pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

15305895_606375242903258_3281041249603158016_n.jpg

6. Posilňujte svoje pery

Rovnako ako ktorúkoľvek inú časť tela, aj pery môžete posilňovať. A aj tie budú vďaka tomu rásť. Najjednoduchším riešením je rozprávanie. Čím viac budete hovoriť, tým viac sa pery hýbu a aj tým ich môžete pravidelne cvičiť. Bežná reč ale nie je jedinou formou posilnenie pier. Rovnako tak môžete skúsiť niekoľko artikulačných cvičení , ktoré je spojené s vyslovovaním dlhých samohlások, alebo slov, ktoré ich označujú. Dobrou posilňovňou je ale aj niečo tak prirodzeného, ako je smiech . Zabudnite na drobné decentné úsmevy a niekoľkokrát za deň sa zasmejte z plných pľúc. Zlepší sa vám nálada a prospejete svojim perám.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 15. februára 2017

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.