Osamelá žena našla list od svojho zosnulého muža a ten jej zmenil celý život. Pozrite sa čo stálo v liste.

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Osamelá žena našla list od svojho zosnulého muža a ten jej zmenil celý život. Pozrite sa čo stálo v liste.

reklama:

Pri jednom z upratovaní sa stalo niečo veľmi zvláštne. Objavila list, ktorý zmenil všetko, čo doteraz vedela. V liste stála slová od jej manžela: „Drahá Julie! Ráno, keď sa prebudíš, už nebudem ležať po tvojom boku. Do života nám vstupuje veľa ciest a nikdy nevieme, koľko času, na ktoré ceste strávime a či sa z tejto cesty vrátime. Nemôžem ti povedať, čo sa stalo, ale môžem ťa ubezpečiť, že ťa obdivujem a som veľmi rád, že si bola po mojom boku a držala ma. Ďakujem, že si ma robila šťastným, aj napriek tomu, že to nebolo vždy so mnou jednoduché.

Ďakujem a milujem

Nebudem už s tebou a neuvidím, čo robíš, keď si mýlim dvere kuchyne s kúpeľňou. Pripomínam si všetky úžasné okamihy, kedy sme mohli byť spolu, rozprávali si alebo nemohli nájsť spoločnú tému konverzácie. Spomínam tiež na to, ako sme sa hrali s našimi vnúčatami. Všetko bolo krásne a dokonalé. Je ale možné, že zajtra už si na nič z toho nebudem pamätať, možno ani tvoje meno. Chcem ti teda povedať, ako veľmi ťa milujem a ďakujem ti za všetko. Budem tvoj navždy. „Choroba vie byť niekedy dosť zákerná.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 18. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.