Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

OČNÝ TEST: Len malý počet ľudí je schopných prečítať slová ukryté vo farebných rámčekoch. Skúste to a uvidíte sami, že je to ťažké.

reklama:

Internet je plný hádaniek, rébusov a najrôznejších úloh, ktoré majú jediný cieľ, preveriť vašu myseľ a zmysly. Niektorí ľudia sú v riešení kvízov a hádaniek naozaj dobrí, ale potom sú ľudia, ktorým to robí naozaj veľké ťažkosti. Skúste si preveriť váš zrak pomocou týchto farebných rámčekov, v ktorých sú ukryté slová. Vašou úlohou je, prečítať ich. Zatiaľ sa to podarilo len úzke skupine ľudí. Budete patriť k nim?

Modrá a fialová

Prvým obrázkom je modrý obdĺžnik. Poriadne sa na neho pozrite a skúste prečítať, čo obrázok ukrýva. Ak sa vám to podarí, potom sú vaše oči dobre prispôsobené na modrú farbu a môžete si gratulovať. Ak sa vám to nepodarí, netrápte sa zbytočne. Dané slovíčko je Morze.

01 11.jpg

Druhým obrázkom je fialový obdĺžnik. Rovnako sa na neho poriadne pozrite a skúste prečítať slovo ukryté v obrázku. Ak budete úspešní, potom sú vaše oči skvele prispôsobené na fialovú farbu a môžete si pogratulovať. Ak sa vám to nepodarí, vôbec nič sa nedeje a ďalej sa netrápte. Dané slovíčko je BUTY.

02 3.jpg

Červená a svetlo modrá

Tretím obrázkom je červený obdĺžnik. Poriadne sa na neho pozrite a skúste prečítať, čo za slovíčko obrázok ukrýva. Podarí Ak sa vám to, potom sú vaše oči dobre prispôsobené na červenú farbu a môžete si gratulovať. Ak sa vám to nepodarí, netrápte sa zbytočne ďalej. Dané slovíčko je CHLEB.

03 3.jpg

Štvrtým obrázkom je svetlo modrý obdĺžnik. Rovnako sa na neho poriadne pozrite a skúste prečítať slovo ukryté v obrázku. Ak budete úspešní, potom sú vaše oči skvele prispôsobené na svetlo modrú farbu a môžete si pogratulovať. Ak sa vám to nepodarí, vôbec nič sa nedeje a ďalej sa už netrápte. Dané slovíčko je Drzewo.

04 2.jpg

Ružová a zelená

Piatym obrázkom je ružový obdĺžnik. Opäť sa na neho poriadne pozrite a skúste prečítať, čo za slovíčko ružový obdĺžnik ukrýva. Podarí Ak sa vám to, potom sú vaše oči dobre prispôsobené na ružovú farbu a môžete si gratulovať. Ak sa vám to nepodarí, netrápte sa zbytočne ďalej. Dané slovíčko je Sól.

05 1.jpg

Šiestym obrázkom je zelený obdĺžnik. Rovnako sa na neho poriadne pozrite a skúste prečítať slovo ukryté v obrázku. Ak budete úspešní, potom sú vaše oči skvele prispôsobené na zelenú farbu a môžete si pogratulovať. Ak sa vám to nepodarí, vôbec nič sa nedeje a ďalej sa netrápte. Dané slovíčko je KAWA.

06 1.jpg
reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 28. marca 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.