Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obyčajné ženy boli transformované štylistkou. Tu je dôkaz, že upratovačka môže byť tiež krásna slečna!

reklama:
00 9.jpg

Dnes sme si pre Vás pripravili niekoľko snímok, z ktorých Vám možno pôjde hlava okolo. Sú na nich ženy, ktoré tu majú dve fotografie. Prvá, ľavá fotografia, zachytáva ženy pred premenou a druhá, pravá fotografia, zachytáva ženy po premene. Tieto na prvý pohľad obyčajné ženy prešli ohromnou transformáciou svojej vizáže. Vzala si ich do parády známa štylistka a vykonala s nimi naozaj veľké zmeny. Pozrite sa, ako sa napríklad z obyčajnej upratovačky, ktorá o seba zrovna nedbala, stala dokonalá diva.

01 8.jpg

Krása je vo vnútri

V dnešnej dobe venujeme naozaj veľké množstvo času riešenia nášho vzhľadu. Sme posadnutí tým, aby sme pred ostatnými vyzerali pekne a príťažlivo. Chceme oslniť, čo najviac ľudí, a pritom zabúdame, že ozajstná krása sa ukrýva vnútri nás samotných. Väčšinou ide o problém žien, lebo práve ženy túžia po dokonalom vzhľade a sú za neho schopné minúť tony peňazí. Aj napriek tomu je stále veľa žien presvedčených, že sú tými najškaredšími ženami na svete. Táto nespokojnosť sa môže neustále zvyšovať.

02 4.jpg

Zmena v rukách odborníka

Čas od času nie je vôbec na škodu pokúsiť sa zo svojím vzhľadom niečo zaujímavé urobiť. Ak si sami nevieme rady, je dobré obrátiť sa na odborníka v oblasti štylistiky. Ten alebo tá nám určite poradí, s čím máme začať, na čo sa máme zamerať alebo čo máme urobiť. Väčšinou sa sami ujmú tejto zmeny a vykonajú s nami veľkú transformáciu. Keď sa potom pozrieme do zrkadla, nemusíme sa treba ani spoznať. Áno, niektorí svetoví štylisti sú naozaj výborní a dokážu s ľuďmi zázraky.

03 3.jpg

Nadšená štylistka

Jednou takou štylistkou je aj nadšená štylistka Bomolovová. Práve táto žena sa rozhodla dať niekoľkých ďalším ženám príležitosť znovu objaviť ich krásu. Umožnila im, aby sa znovu začali mať rady, začali sa obdivovať a starať sa o seba úplne prirodzeným spôsobom. Všetky tieto ženy boli väčšinou ustarostené ženy, ktoré nemali čas na starostlivosť o seba samú. Jednalo sa najmä o matky v domácnosti, gazdiné alebo ťažko pracujúce ženy.

04 1.jpg

O 10 rokov mladšia

Štylistka pre nich vytvorila najvhodnejší make-up a účes, ktorý pasoval priamo na danú ženu. Ďalej sa zmena zamerala na oblečenie, aby ženy mohli očariť svoje okolie. Nižšie sú obrázky 12 žien, ktoré prešli zaujímavou transformáciou práve pod vedením vyššie menovanej štylistky. Niektoré z nich omladli aj o desať rokov. Ktorá premena sa Vám páči najviac?

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 21. júna 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.