Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Niekto vyčerpáva vašu energiu? Zistite pravdu a naučte sa, ako sa brániť!

reklama:
00 6.jpg

Určite ste už niekedy počuli o pojme energetický upír. Ak nie, potom ste takého človeka určite niekedy stretli. Po svete sa ich potĺkajú státisíce, a v dnešnom modernom uponáhľanom svete, kedy počet obyvateľov stále stúpa a stres rastie, ich budú možno milióny. Stále neviete, o kom je reč? Ide o ľudí, ktorí vás ľahkú naštvú a pôsobí okolo seba negatívnu energiu. Neustále si na niečo sťažujú, kritizujú a len málokedy sú s niečím naozaj spokojní. Úsmev je u týchto ľudí naozajstnú vzácnosťou, a ak sa objavia, nejde si byť istý, či je úprimný. Brániť sa proti nim je veľakrát veľmi ťažké, a preto si dnes ukážeme, ako na to.

Únava a vyčerpanie

Energetické upírmi spoznáte tiež tak, že po stretnutí s nimi sa veľakrát cítite veľmi unavení a vyčerpaní. Svojim prístupom vám totiž berú životnú silu. Z toho dôvodu sa vám vytráca vaše vitalita a máte pocit, že všetko je zle. Bohužiaľ je takýchto ľudí naozaj veľa a určite niekoho takého poznáte. Ak chcete žiť šťastne a spokojne, je dôležité sa vedieť pred nimi chrániť.

Využite karantény

Najlepším spôsobom je maximálne eliminovať kontakt s nimi alebo ich priamo ignorovať. V súčasnej dobe, keď vonku vládne karanténa a je zakázaný voľný pohyb osôb, je to jednoduché, však to raz pominie a energetickí upíri znovu zaútočí. Dovtedy už budete ovládať dokonalé techniky, ako sa pred nimi brániť.

Vytvorte ochranný štít

Energetického upíra spoznáte väčšinou ľahko, pretože ide o naozaj negatívneho a skeptického človeka. V kontakte s nimi je potrebné uvedomiť si, že táto osoba s vami nemá nič spoločné a nič ju nie ste dlžní. Je nutné si pred touto osobou vytvoriť ochranný štít, ktorý zabráni, aby vám sála energiu. Môžete založiť ruky na prsiach do defenzívneho postoja, položiť pravú ruku na pätu a potom ju chytia do ľavej ruky. Predstavte si, že okolo seba máte štít, ktorý nepustí nič, čo nechcete. Budete prekvapení, ako upíri sami rýchlo ukončí konverzáciu. Dajte si pozor, aby ste vy sami neboli upírom energie.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 19. marca 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.