Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľný fígeľ môjho manžela, zálesáka: Takto môžete otvoriť plechovku holými rukami!

reklama:
Fb 81.jpg

Určite ste sa mnohokrát za život dostali do situácie, kedy ste potrebovali otvoriť plechovku. A tiež sa vám ju proste jednoducho podarilo otvoriť že? No áno, ale čo robiť, keď práve nemáte po ruke patričný nástroj na otváranie konzervy? Možno už od dnešného dňa zahodíte všetky otvárače na konzervy a budete postupovať len podľa nášho návodu. A o čo teda vlastne ide?

Čo k otvoreniu plechovky potrebujeme?

Pravdepodobne sa vám to budete zdať ako úplná hlúposť, až si prečítate, čo k otvoreniu plechovky potrebujete, ale až sa do tejto situácie skutočne dostanete, možno si spomeniete na tento článok, ktorý ste úplnou náhodou niekde čítali a budete si hovoriť, ako sa vám zrovna teraz hodí. Takže bez čoho sa nezaobídete?

  • Áno je to hlavne konzerva
  • Vaše ruky
  • Betón, tehly, asfalt …

Takže vymenované veci máte po ruke? My myslíme, že určite áno, či už ste doma alebo sa práve chystáte stanovať a začínate mať ukrutný hlad. Teda či sa nechcete dostať niekedy do takej situácie, kedy na plechovku budete len pozerať, tak určite ďalej pokračujte v čítaní nášho článku, ktorý sa zaoberá nevšednou témou.

Ako postupovať?

Teda, ako otvoríme našu plechovku pomocou vyššie uvedených materiálov? Nebude sa vám to chcieť veriť, ako je to úplne jednoduché, zvládne to aj malé dieťa. Vezmeme si teda konkrétne plechovku do našich rúk a jej vrchnou stranou ju priložíme na kus betónu, tehly, či iných materiálov podobného charakteru. Vršok konzervy následne začneme trieť o betón. Áno, možno to bude vyzerať trochu smiešne, ale pokračujte. Potom, čo sme plechovku dostatočne treli o určitý matriál, stačí jediné. A to, že teraz konzervu začneme pomaly stláčať z bočných strán.
Viečko začne následne presahovať, až samo povyskočí.

No nie je to úžasné? Dúfame, že sa vám pomocou nášho postupu podarilo plechovku skutočne otvoriť a ste tiež nadšení ako my, keď sme to prvýkrát vyskúšali. Teda my vám prajeme veľa bezstarostne otvorených plechoviek a dobrú chuť!

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DRAN.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

66041617_10214129279537987_1873331762327715840_n.jpg
Autor Dátum 23. septembra 2020

K téme

Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.